Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

223 stemmen
Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

In de Challenger Pro League kunnen ze nog een dikke week genieten van hun winterstop, want pas op 20 januari wordt de competitie er weer op gang getrapt. KMSK Deinze zal in de tweede helft van het seizoen proberen om nog een plaats in de top zes af te dwingen, al zullen ze daarvoor wel een kloof van vijf punten moeten dichten met RSCA Futures en Club NXT. Ze zijn er wel in geslaagd één van hun concurrenten te verzwakken.


Deinze pakte donderdag immers al uit met zijn vierde aanwinst van de winter en het ging daarbij om een bekende naam. Na amper een half seizoen keert Lennart Mertens immers al terug bij de Oost-Vlamingen. De 30-jarige spits had in de zomer nog een opmerkelijke overstap naar Club NXT gemaakt. Daar moest hij met zijn ervaring de jonkies sturen en voor doelpunten zorgen.

Uiteindelijk kwam Mertens zeventien keer in actie voor Club NXT, waarbij hij vijf keer scoorde en twee assists gaf. Hij was echter ook regelmatig invaller en keert dus nu al terug naar het oude nest. Mertens was er eerder al aan de slag van 2016 tot vorige zomer en is topschutter aller tijden bij Deinze, dat hem een nieuw contract tot 2026 gaf.

PROMOTIE
"We zijn erg blij om Lennart terug te verwelkomen in Deinze. Het is een leider op het veld en we zijn er 100% van overtuigd dat hij het team zal helpen groeien", toont sportief directeur Adrian Esparraga zich zeer tevreden. "Het is een volgende stap in ons project: Deinze naar de top van het klassement brengen en op middellange termijn vechten voor promotie naar 1A."


LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Een aderlating voor Club NXT?

Meest recent

Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

10
10
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

11
11
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

15
15
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

148
148
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

154
154
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

446
446
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

125
125
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

14
14
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

350
350
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

114
114
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

120
120
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

594
594
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

679
679
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

309
309
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

380
380
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

95
95
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

169
169
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

227
227
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

94
94
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

171
171
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

81
81
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

200
200
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225

Meer sportnieuws