Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

door
Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

In de Challenger Pro League kunnen ze nog een dikke week genieten van hun winterstop, want pas op 20 januari wordt de competitie er weer op gang getrapt. KMSK Deinze zal in de tweede helft van het seizoen proberen om nog een plaats in de top zes af te dwingen, al zullen ze daarvoor wel een kloof van vijf punten moeten dichten met RSCA Futures en Club NXT. Ze zijn er wel in geslaagd één van hun concurrenten te verzwakken.


Deinze pakte donderdag immers al uit met zijn vierde aanwinst van de winter en het ging daarbij om een bekende naam. Na amper een half seizoen keert Lennart Mertens immers al terug bij de Oost-Vlamingen. De 30-jarige spits had in de zomer nog een opmerkelijke overstap naar Club NXT gemaakt. Daar moest hij met zijn ervaring de jonkies sturen en voor doelpunten zorgen.

Uiteindelijk kwam Mertens zeventien keer in actie voor Club NXT, waarbij hij vijf keer scoorde en twee assists gaf. Hij was echter ook regelmatig invaller en keert dus nu al terug naar het oude nest. Mertens was er eerder al aan de slag van 2016 tot vorige zomer en is topschutter aller tijden bij Deinze, dat hem een nieuw contract tot 2026 gaf.

PROMOTIE
"We zijn erg blij om Lennart terug te verwelkomen in Deinze. Het is een leider op het veld en we zijn er 100% van overtuigd dat hij het team zal helpen groeien", toont sportief directeur Adrian Esparraga zich zeer tevreden. "Het is een volgende stap in ons project: Deinze naar de top van het klassement brengen en op middellange termijn vechten voor promotie naar 1A."


LEES OOK: Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

Een aderlating voor Club NXT?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

32
32
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

40
40
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

112
112
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

215
215
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

99
99
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

147
147
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

196
196
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

391
391
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

254
254
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

671
671
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

227
227
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

543
543
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

232
232
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

103
103
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

577
577
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

66
66
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

759
759

Meer sportnieuws