Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

223 stemmen
Deinze realiseert opmerkelijke transfer bij Club NXT

In de Challenger Pro League kunnen ze nog een dikke week genieten van hun winterstop, want pas op 20 januari wordt de competitie er weer op gang getrapt. KMSK Deinze zal in de tweede helft van het seizoen proberen om nog een plaats in de top zes af te dwingen, al zullen ze daarvoor wel een kloof van vijf punten moeten dichten met RSCA Futures en Club NXT. Ze zijn er wel in geslaagd één van hun concurrenten te verzwakken.


Deinze pakte donderdag immers al uit met zijn vierde aanwinst van de winter en het ging daarbij om een bekende naam. Na amper een half seizoen keert Lennart Mertens immers al terug bij de Oost-Vlamingen. De 30-jarige spits had in de zomer nog een opmerkelijke overstap naar Club NXT gemaakt. Daar moest hij met zijn ervaring de jonkies sturen en voor doelpunten zorgen.

Uiteindelijk kwam Mertens zeventien keer in actie voor Club NXT, waarbij hij vijf keer scoorde en twee assists gaf. Hij was echter ook regelmatig invaller en keert dus nu al terug naar het oude nest. Mertens was er eerder al aan de slag van 2016 tot vorige zomer en is topschutter aller tijden bij Deinze, dat hem een nieuw contract tot 2026 gaf.

PROMOTIE
"We zijn erg blij om Lennart terug te verwelkomen in Deinze. Het is een leider op het veld en we zijn er 100% van overtuigd dat hij het team zal helpen groeien", toont sportief directeur Adrian Esparraga zich zeer tevreden. "Het is een volgende stap in ons project: Deinze naar de top van het klassement brengen en op middellange termijn vechten voor promotie naar 1A."


LEES OOK: Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

Een aderlating voor Club NXT?

Meest recent

'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

0
0
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

100
100
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

452
452
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

392
392
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

301
301
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

154
154
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

218
218
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

86
86
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

58
58
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

196
196
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

85
85
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

65
65
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

376
376
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

195
195
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

226
226
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

448
448
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

112
112
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

252
252
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

81
81
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

436
436
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

204
204
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

187
187
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

79
79
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

330
330
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

312
312

Meer sportnieuws