'Eden Hazard plots op weg naar schoktransfer'

door
'Eden Hazard plots op weg naar schoktransfer'

Het gaat van kwaad naar erger voor Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel kreeg afgelopen dinsdag in de beker nog eens een kans in de basiself, maar speelde tegen vierdeklasser CP Cacereño opnieuw een draak van een wedstrijd. Het lijkt dus een kwestie van aftellen tot hij de club verlaat.


Coach Carlo Ancelotti is het vertrouwen in de Belg alvast compleet verloren, volgens El Nacional zou de trainer aan het bestuur zelfs hebben aangegeven dat Hazard best zo snel mogelijk verkocht wordt. Maar gezien zijn povere prestaties van de voorbije jaren is de interesse in de aanvaller logischerwijs bijzonder klein. Geen enkele club lijkt momenteel bereid om zwaar in hem te investeren. En een ontbinding van zijn contract zou voor Hazard een wel heel kostelijke operatie worden.

Bovendien gaf Hazard eerder al aan dat hij deze winter liever niet wil vertrekken uit de Spaanse hoofdstad. Pas ten vroegste komende zomer zou de aanvaller eventueel willen meewerken aan een transfer. En de eerste gegadigde lijkt alvast bekend. Zo meldt FootMercato dat Al-Nassr zich aan het front heeft gemeld voor de ex-Rode Duivel. De nieuwe werkgever van Cristiano Ronaldo zou Hazard komende zomer met een riant salaris willen verleiden.

GARCIA ALS TROEF
Coach Rudi Garcia, die Hazard goed kent van tijdens hun gemeenschappelijke periode bij Lille OSC, zou een grote voorstander zijn van zijn komst. Naar verluidt nam de trainer zelfs al contact op om hem warm te maken voor een transfer. Vooralsnog is niet duidelijk of familieman Hazard een verhuis naar Saudi-Arabië wel ziet zitten. Al lijkt dat één van de enige opties waarbij hij niet zal moeten inleveren op zijn royale salaris.

LEES OOK: 'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Hazard kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

15
15
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

112
112
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

296
296
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

170
170
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

292
292
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

352
352
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

112
112
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

40
40
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

24
24
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

63
63
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

144
144
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

101
101
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

240
240
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

217
217
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

330
330
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws