'Vrancken niet te spreken over onprofessionele Genk-speler'

door
'Vrancken niet te spreken over onprofessionele Genk-speler'

Het loopt tot dusver op wieltjes dit seizoen bij KRC Genk. De Limburgers sloten 2022 wel af met een verrassende nederlaag tegen KV Kortrijk, maar staan nog steeds ruim aan de leiding in de Jupiler Pro League. Ze hebben zeven punten voorsprong op eerste achtervolger Union, terwijl Antwerp en Club Brugge zelfs al op tien en twaalf punten volgen. Daarnaast staan ze ook in de kwartfinale van de Croky Cup.


Wouter Vrancken beleefde een uitstekend eerste halfjaar als trainer, waarin de trainer ook een minimum aan conflict voorgeschoteld heeft. Maar nu moet de trainer toch een eerste brandje zien te blussen, want Het Belang van Limburg weet dat Matias Galarza niet op training komen opdagen is. De 20-jarige Argentijn sukkelde de voorbije weken met een blessure, maar werd na de nieuwjaarsbreak weer op training verwacht.

Galarza stuurde echter zijn kat en daar zou Vrancken niet over te spreken zijn. De trainer zou het gedrag van zijn middenvelder onprofessioneel vinden en er wacht Galarza wellicht een sanctie wanneer hij in Genk terugkeert. Dat kan een boete zijn, maar ook een tijdelijke verbanning uit de A-kern.

GEEN SUCCES
Genk betaalde in augustus nog 6 miljoen euro om Galarza weg te kapen bij Argentinos Juniors, maar de 20-jarige slaagde er voorlopig nog niet in om zich door te zetten. Heynen en Hrosovksy zijn onaantastbaar op het middenveld, waardoor Galarza niet verder raakte dan acht invalbeurten in de competitie en één basisplaats, in een bekermatch tegen Westerlo. Hij speelde ook drie keer met Jong Genk in de Challenger Pro League.

LEES OOK: 'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Moet Genk hem straffen?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

164
164
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

158
158
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

309
309
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

282
282
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

1099
1099
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

202
202
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

120
120
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

205
205
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

445
445
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

163
163
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

76
76
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

417
417
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

834
834
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

965
965
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1492
1492
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

649
649
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

374
374
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

242
242
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

375
375
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

314
314
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

452
452
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

278
278
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

90
90
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

215
215
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

242
242

Meer sportnieuws