Lukaku bevestigt terugkeer bij Anderlecht

1777 stemmen
Lukaku bevestigt terugkeer bij Anderlecht

Nadat zijn eerste seizoenshelft door blessureleed grotendeels in rook opging, wil Romelu Lukaku tijdens de komende maanden opnieuw een belangrijke rol gaan spelen bij Internazionale. Ondertussen denkt de spits ook al na over zijn toekomst. Zo blijft het zijn bedoeling om op termijn weer bij Anderlecht aan de slag te gaan.


Na een teleurstellend seizoen bij Chelsea FC, keerde de aanvaller afgelopen zomer op huurbasis terug naar Internazionale. De spits begon er sterk, maar na aantal wedstrijden viel hij echter geblesseerd uit. En na een comeback belandde hij snel weer in de lappenmand. Uiteindelijk werd hij klaargestoomd voor het WK, maar dat toernooi eindigde zoals geweten vroegtijdig voor de Rode Duivels. Intussen heeft Lukaku de knop echter omgedraaid.

Zo maakte hij een goede beurt tijdens de oefencampagne van Inter. Het wordt nu dus zaak om ook zo snel mogelijk te bevestigen in de duels met inzet. Want de voor de spits staat er heel wat op het spel. Zijn huurovereenkomst loopt namelijk maar tot eind dit seizoen en Lukaku hoopt Inter te kunnen verleiden tot een verlengd verblijf. "Iedereen weet wat ik wil. Ik zou graag blijven, maar het hangt van Chelsea af. Ik wil Inter eerst weer doen winnen, daarna zullen we praten met Chelsea", vertelde hij in gesprek met Sky Italia.

TERUG NAAR ANDERLECHT
Lukaku voelt zich dan ook uitstekend bij de Italiaanse vice-kampioen. Bovendien is zijn naaste familie inmiddels goed gesetteld in Milaan, zijn zoontje speelt tegenwoordig zelfs in de jeugdopleiding van Inter. De Rode Duivel wil dus nog een tijdje bij de Nerazzurri blijven. Toch behoudt hij de intentie om op termijn terug bij oude liefde Anderlecht aan de slag te gaan. "Natuurlijk zou ik mijn loopbaan graag bij Inter beëindigen. Maar ik moet ooit terugkeren naar Anderlecht", is hij duidelijk.

LEES OOK: Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

Lukaku hoort bij de vijf beste Belgische spitsen ooit ...

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

0
0
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

13
13
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

127
127
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

80
80
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

151
151
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

63
63
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

122
122
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

248
248
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

143
143
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

122
122
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

196
196
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

723
723
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

161
161
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

527
527
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

564
564
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

366
366
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

258
258
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

225
225
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

69
69
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

278
278
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

64
64
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

308
308
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

110
110
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

461
461

Meer sportnieuws