Mannaert ruikt geld: "20 miljoen euro waard"

door
Mannaert ruikt geld:

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed en de Bruggelingen zullen in de toekomst nog meer uitgaande toptransfers afronden. CEO Vincent Mannaert is van mening dat één van de koopjes van Club Brugge op termijn het honderdvoudige gaat opleveren. Dat verklaarde hij aan Humo.


Club Brugge heeft met spelers als Tajon Buchanan, Noa Lang en Andreas Skov Olsen in aanvallend opzicht heel wat kapitaal rondlopen. Het is dan ook geen toeval dat zij vaak worden genoemd inzake lucratieve transfers. Mannaert voorspelt nog een andere toptransfer.

"De bedragen blijven maar stijgen. Je krijgt meer voor een speler, maar je betaalt ook meer voor een vervanger. Sylla is onze nieuwste revelatie: een jonge Afrikaan die we na een test hebben vastgelegd voor 200.000 euro. Daar kun je nu al twee nullen achter zetten. Die 16 miljoen voor Yaremchuk is het andere uiterste”, zegt hij aan Humo.

BLIJVEN

Sylla brak dit seizoen helemaal door bij Club Brugge. Hij toonde zich ook in de Champions League en het is vooral daar dat hij zijn waarde danig de hoogte heeft weten in te jagen. De 20-jarige Ivoriaan heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 9 miljoen euro, maar bij Club Brugge taxeren ze hem dus nog een stukje hoger. Sylla heeft echter ook nog werkpunten en lijkt op dit moment beter minstens nog een jaar bij Club te blijven. Hij ligt nog tot medio 2026 onder contract in het Jan Breydelstadion, dus Mannaert en Verhaeghe hebben de touwtjes stevig in handen in dit dossier.

LEES OOK: Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Hoeveel denk jij dat Sylla Club ooit gaat opleveren?

Meest recent

'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

6
6
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

18
18
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

145
145
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

29
29
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

118
118
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

141
141
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

45
45
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

18
18
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

48
48
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

160
160
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

80
80
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

57
57
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

87
87
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

339
339
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

37
37
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

157
157
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

42
42
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

265
265
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

326
326
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

222
222
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

130
130
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

57
57

Meer sportnieuws