'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

door
'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

In Saudi-Arabië hebben ze duidelijk grote plannen. De oliestaat wil het WK 2030 organiseren en hoopt zijn kandidatuur kracht bij te zetten door de komende maanden een reeks vedetten te lokken. Topclub Al-Nassr neemt daarbij het voortouw en is dezer dagen niet weg te slaan uit de krantenkolommen. Ze doen immers de ene na de andere vedette een voorstel.


Al sinds de zomer proberen ze om Cristiano Ronaldo te overtuigen met een voorstel van maar liefst 200 miljoen euro per jaar. Een deal leek de voorbije weken ook effectief in de maak, al zouden de onderhandelingen momenteel in de koelkast zitten omdat Ronaldo alsnog naar een Europese club zou kunnen. Daarnaast zou Al-Nassr de voorbije dagen ook nog gepolst hebben bij onder meer N'Golo Kanté en Sergio Ramos.

Daar blijft het niet bij, want Mundo Deportivo meldt dat nu ook Sergio Busquets een voorstel op zak heeft. Al-Nassr probeert ook de 34-jarige middenvelder van FC Barcelona te verleiden met een zeer lucratief voorstel waarbij hij een pak meer kan verdienen dan hij in Camp Nou. Desondanks lijkt Busquets niet meteen van plan om daarop in te gaan.

BLIJVEN OF MLS
Het zag er aanvankelijk naar uit dat Busquets volgend seizoen zijn carrière zou verderzetten in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami, maar op dit moment lijkt het zeer waarschijnlijk dat hij alsnog zijn contract bij Barça zal verlengen. Trainer Xavi zou zijn sterkhouder overtuigd hebben om toch te blijven, terwijl Busquets ook een jaartje zou willen wachten om naar Miami te trekken omdat Lionel Messi ook gaat bijtekenen bij PSG.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Zal Al-Nassr ook echt een grote naam strikken?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

76
76
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

48
48
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

62
62
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

138
138
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

245
245
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

145
145
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

467
467
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

202
202
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

397
397
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

187
187
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

259
259
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

258
258
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

214
214
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

172
172
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

516
516
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws