'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

124 stemmen
'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

In Saudi-Arabië hebben ze duidelijk grote plannen. De oliestaat wil het WK 2030 organiseren en hoopt zijn kandidatuur kracht bij te zetten door de komende maanden een reeks vedetten te lokken. Topclub Al-Nassr neemt daarbij het voortouw en is dezer dagen niet weg te slaan uit de krantenkolommen. Ze doen immers de ene na de andere vedette een voorstel.


Al sinds de zomer proberen ze om Cristiano Ronaldo te overtuigen met een voorstel van maar liefst 200 miljoen euro per jaar. Een deal leek de voorbije weken ook effectief in de maak, al zouden de onderhandelingen momenteel in de koelkast zitten omdat Ronaldo alsnog naar een Europese club zou kunnen. Daarnaast zou Al-Nassr de voorbije dagen ook nog gepolst hebben bij onder meer N'Golo Kanté en Sergio Ramos.

Daar blijft het niet bij, want Mundo Deportivo meldt dat nu ook Sergio Busquets een voorstel op zak heeft. Al-Nassr probeert ook de 34-jarige middenvelder van FC Barcelona te verleiden met een zeer lucratief voorstel waarbij hij een pak meer kan verdienen dan hij in Camp Nou. Desondanks lijkt Busquets niet meteen van plan om daarop in te gaan.

BLIJVEN OF MLS
Het zag er aanvankelijk naar uit dat Busquets volgend seizoen zijn carrière zou verderzetten in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami, maar op dit moment lijkt het zeer waarschijnlijk dat hij alsnog zijn contract bij Barça zal verlengen. Trainer Xavi zou zijn sterkhouder overtuigd hebben om toch te blijven, terwijl Busquets ook een jaartje zou willen wachten om naar Miami te trekken omdat Lionel Messi ook gaat bijtekenen bij PSG.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Zal Al-Nassr ook echt een grote naam strikken?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

10
10
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

19
19
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

8
8
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

27
27
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

74
74
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

231
231
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

101
101
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

273
273
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

338
338
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

28
28
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

991
991
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

40
40
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

42
42
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

101
101
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

396
396
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

148
148
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

77
77
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

115
115
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

64
64
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

249
249
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

148
148
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws