'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

door
'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

In Saudi-Arabië hebben ze duidelijk grote plannen. De oliestaat wil het WK 2030 organiseren en hoopt zijn kandidatuur kracht bij te zetten door de komende maanden een reeks vedetten te lokken. Topclub Al-Nassr neemt daarbij het voortouw en is dezer dagen niet weg te slaan uit de krantenkolommen. Ze doen immers de ene na de andere vedette een voorstel.


Al sinds de zomer proberen ze om Cristiano Ronaldo te overtuigen met een voorstel van maar liefst 200 miljoen euro per jaar. Een deal leek de voorbije weken ook effectief in de maak, al zouden de onderhandelingen momenteel in de koelkast zitten omdat Ronaldo alsnog naar een Europese club zou kunnen. Daarnaast zou Al-Nassr de voorbije dagen ook nog gepolst hebben bij onder meer N'Golo Kanté en Sergio Ramos.

Daar blijft het niet bij, want Mundo Deportivo meldt dat nu ook Sergio Busquets een voorstel op zak heeft. Al-Nassr probeert ook de 34-jarige middenvelder van FC Barcelona te verleiden met een zeer lucratief voorstel waarbij hij een pak meer kan verdienen dan hij in Camp Nou. Desondanks lijkt Busquets niet meteen van plan om daarop in te gaan.

BLIJVEN OF MLS
Het zag er aanvankelijk naar uit dat Busquets volgend seizoen zijn carrière zou verderzetten in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami, maar op dit moment lijkt het zeer waarschijnlijk dat hij alsnog zijn contract bij Barça zal verlengen. Trainer Xavi zou zijn sterkhouder overtuigd hebben om toch te blijven, terwijl Busquets ook een jaartje zou willen wachten om naar Miami te trekken omdat Lionel Messi ook gaat bijtekenen bij PSG.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

🚀

Zal Al-Nassr ook echt een grote naam strikken?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

13
13
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

35
35
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

43
43
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

37
37
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

215
215
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

153
153
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

221
221
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

219
219
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

516
516
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

359
359
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

458
458
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

388
388
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

542
542
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

134
134
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

169
169
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws