'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

door
'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

In Saudi-Arabië hebben ze duidelijk grote plannen. De oliestaat wil het WK 2030 organiseren en hoopt zijn kandidatuur kracht bij te zetten door de komende maanden een reeks vedetten te lokken. Topclub Al-Nassr neemt daarbij het voortouw en is dezer dagen niet weg te slaan uit de krantenkolommen. Ze doen immers de ene na de andere vedette een voorstel.


Al sinds de zomer proberen ze om Cristiano Ronaldo te overtuigen met een voorstel van maar liefst 200 miljoen euro per jaar. Een deal leek de voorbije weken ook effectief in de maak, al zouden de onderhandelingen momenteel in de koelkast zitten omdat Ronaldo alsnog naar een Europese club zou kunnen. Daarnaast zou Al-Nassr de voorbije dagen ook nog gepolst hebben bij onder meer N'Golo Kanté en Sergio Ramos.

Daar blijft het niet bij, want Mundo Deportivo meldt dat nu ook Sergio Busquets een voorstel op zak heeft. Al-Nassr probeert ook de 34-jarige middenvelder van FC Barcelona te verleiden met een zeer lucratief voorstel waarbij hij een pak meer kan verdienen dan hij in Camp Nou. Desondanks lijkt Busquets niet meteen van plan om daarop in te gaan.

BLIJVEN OF MLS
Het zag er aanvankelijk naar uit dat Busquets volgend seizoen zijn carrière zou verderzetten in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami, maar op dit moment lijkt het zeer waarschijnlijk dat hij alsnog zijn contract bij Barça zal verlengen. Trainer Xavi zou zijn sterkhouder overtuigd hebben om toch te blijven, terwijl Busquets ook een jaartje zou willen wachten om naar Miami te trekken omdat Lionel Messi ook gaat bijtekenen bij PSG.

LEES OOK: 'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

Zal Al-Nassr ook echt een grote naam strikken?

Meest recent

Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

0
0
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

48
48
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

20
20
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

86
86
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

49
49
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

385
385
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

320
320
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

146
146
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

131
131
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

180
180
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

223
223
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

148
148
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

123
123
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

53
53
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

76
76
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

332
332
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

278
278
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

271
271
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

73
73
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

111
111

Meer sportnieuws