Riemer geeft oorzaak voor lastige avond Anderlecht

589 stemmen
Riemer geeft oorzaak voor lastige avond Anderlecht

Brian Riemer heeft zijn eerste competitiewedstrijd als hoofdtrainer van RSC Anderlecht al winnend kunnen afsluiten. Zijn ploeg ging maandagavond immers met de volle buit aan de haal op het veld van Sporting Charleroi: 0-1. Maar het geleverde spel was dit keer wel ondermaats.


Tijdens zijn debuut in de bekermatch op KRC Genk, liet Riemer zijn ploeg nog aantrekkelijk voetballen met veel diepgang en een vlotte balcirculatie. Dat was op Mambourg veel minder het geval. Het geleverde spel in balbezit was behoorlijk steriel. Bijgevolg werden veel te weinig doelkansen gecreëerd. Uiteindelijk had RSCA zelfs de hulp van thuisspeler Adem Zorgane nodig om de enige treffer van de match over de lijn te krijgen.

Riemer had achteraf echter een duidelijke verklaring voor het mindere spel. Zo zaten de omstandigheden niet bepaald mee. "We hebben een lastige wedstrijd achter de rug", werd de Deen geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "We hadden het lastig om de ruimtes te vinden. Met de zachte, moeilijke bespeelbare velden in deze tijd van het jaar is het moeilijk om echt tempo in het spel te krijgen."

GEEN STRESSMODUS
Maar ondanks het mindere spel bleef RSCA wel rustig. Er werden geen overhaaste risico's genomen en met de hulp van enkele gretige invallers kon Paars-Wit dus toch met de drie punten naar huis gaan. "We hebben geduld getoond en zijn niet in stressmodus gegaan. Daar kan ik de spelers alleen maar voor prijzen", aldus de hoofdcoach.

LEES OOK: Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

Welke indruk laat RIemer voorlopig op u achter?

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

7
7
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

56
56
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

80
80
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

61
61
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

43
43
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

407
407
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

358
358
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

154
154
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

228
228
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

69
69
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

60
60
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

292
292
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

674
674
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

161
161
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

489
489
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

349
349
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

239
239
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

185
185
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

115
115
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

280
280
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

475
475
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

789
789
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

546
546

Meer sportnieuws