Juventus wild van jonge Belg: "Pogba als leermeester"

door
Juventus wild van jonge Belg:

Bij Juventus bleven de deuren voor Belgische spelers decennialang gesloten, maar de laatste jaren krijgen alsmaar meer landgenoten hun kans bij de Oude Dame. Daouda Peeters en Koni De Winter kregen ook officiële speelminuten in het eerste elftal, terwijl er nog een paar jonge landgenoten in de wachtkamer zitten. Zo groeide Joseph Nonge Boende uit tot één van de revelaties van de WK-break.


De 17-jarige middenvelder mocht bij afwezigheid van de vele internationals van Juventus de voorbije maand meetrainen met de A-kern en kreeg ook zijn eerste officieuze speelminuten. Hij mocht vorige week al een halfuur meespelen tegen Arsenal en had toen ook een voet in het tweede doelpunt van Juventus. Donderdag kwamen daar nog eens dertien minuten bij tegen Rijeka.

La Gazzetta dello Sport wijdt vrijdag zelfs een artikel aan Nonge, die een grote toekomst voorspeld wordt in Turijn. De verwachting is dat Massimiliano Allegri hem de komende maanden al een eerste keer bij de selectie zou kunnen halen voor een officiële wedstrijd, terwijl de jeugdinternational bij de U18 ook alsmaar vaker mag meetrainen met de A-kern. Daar heeft hij Paul Pogba als leermeester.

DE NIEUWE KOMPANY
Nonge Boende is een jeugdproduct van Anderlecht, waar Juventus hem in de zomer van 2021 wegplukte. Volgens de Gazzetta zag Vincent Kompany hem daar zelfs als zijn opvolger, maar het talent koos dus een andere weg. Hij is overigens niet de enige Belg die op de deur klopt bij Juve, want in diezelfde wedstrijd tegen Rijeka mocht ook flankaanvaller Samuel Mbangula (18) zijn eerste invalbeurt.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Zal hij helemaal doorbreken bij Juventus?

Meest recent

'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

4
4
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

7
7
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

67
67
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

101
101
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

89
89
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

92
92
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

225
225
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

250
250
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

61
61
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

26
26
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

141
141
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

367
367
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

320
320
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

227
227
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

260
260
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

77
77
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

225
225
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

281
281
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

377
377
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

98
98
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

136
136
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

367
367
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

739
739

Meer sportnieuws