TRANSFERUURTJE: 'Koopje voor Genk, megadeal Ronaldo'

336 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Koopje voor Genk, megadeal Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar zit er bijna op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk maakt snel werk van een eerste winteraanwinst, waarmee Wouter Vrancken een broodnodige extra optie op de flank zou krijgen. De Limburgers zijn immers al volop bezig met de komst van Yira Sor, die ook in de zomer al in beeld was. Genk doet bovendien een koopje, want het zou een pak minder moeten betalen dan de 8 miljoen euro die het in de zomer veil had. De onderhandelingen met Slavia Praag lopen wel nog, een akkoord is er nog niet.



Bij Club Brugge zien ze de interesse in Tajon Buchanan alsmaar groeien. Vooral Internazionale lijkt serieus te denken aan de komst van de Canadese flankspeler en ziet in hem de ideale opvolger voor Denzel Dumfries. De Nerazzurri zouden een bedrag tussen de 15 en 18 miljoen euro veil hebben om hem uit Brugge weg te plukken, al is het niet duidelijk of Club daar ook vrede mee zou nemen.

De grote prioriteit van Anderlecht is dan weer om een nieuwe spits te vinden. Daarvoor duikt nu een bekende naam op, want Paars-Wit zou geïnformeerd hebben bij Sory Kaba. De ex-spits van OHL is dit seizoen opnieuw aan de slag bij FC Midtjylland, dat bereid zou zijn om de 27-jarige voor 1,5 miljoen euro te laten vertrekken.



Het is nog niet duidelijk waar Radja Nainggolan zijn carrière zal verderzetten na zijn vertrek bij Antwerp, maar een aantal bestemmingen kunnen wel al geschrapt worden voor de ex-Rode Duivel. Zo lijkt de kans klein dat hij in België zal blijven en zal hij ook niet naar het Midden-Oosten trekken. Italië of de Verenigde Staten lijken nog steeds de meest waarschijnlijke bestemmingen.

Bij Standard zien ze straks al Nicolas Raskin en Selim Amallah de deur uitlopen met een aflopend contract, maar daar blijft het mogelijk niet bij. Ook een aantal andere sterkhouders hebben zes maanden voor het verstrijken van hun overeenkomst nog niet bijgetekend, onder wie ook aanvoerder Noë Dussenne. De verdediger geeft aan dat hij graag wil blijven, maar dat hij wacht op een signaal van het bestuur.



BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar meer op dat Cristiano Ronaldo snel officieel voorgesteld zal worden bij Al-Nassr. De Portugese wereldster zou al in Saudi-Arabië aangekomen zijn om de onderhandelingen af te ronden en de details over zijn contract zijn ook al bekend. De 37-jarige zou wel degelijk 200 miljoen euro per jaar gaan verdienen en in eerste instantie voor 2,5 jaar tekenen. Hij zou daarna echter nog tot 2030 aan de club verbonden blijven, als ambassadeur voor onder meer het Saudische bid om het WK te organiseren.

Roberto Martinez werd de voorbije weken al genoemd als mogelijke nieuwe bondscoach van Polen. De weg ligt daar nu ook helemaal open voor de afscheidnemende trainer van de Rode Duivels, want de Poolse bond maakte donderdag bekend dat het contract van Czeslaw Michniewicz niet verlengd zal worden.

LEES OOK: Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Heeft Ronaldo nog zijn plaats bij een Europese topclub?

Meest recent

Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

70
70
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

15
15
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

89
89
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

28
28
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

32
32
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

39
39
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

196
196
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

477
477
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

123
123
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

424
424
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

304
304
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

211
211
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

160
160
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

106
106
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

258
258
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

423
423
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

690
690
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

511
511
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

435
435
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

108
108
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

947
947
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

88
88
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

356
356
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73

Meer sportnieuws