'Standard haalt oude bekende terug naar België'

door
'Standard haalt oude bekende terug naar België'

Standard is voorlopig niet al te best uit de WK-break gekomen, want het kreeg dinsdagavond een stevige oplawaai in zijn eerste match. In de Croky Cup kreeg het een 4-0 om de oren van Antwerp, waardoor de kortste weg naar Europees voetbal gesloten is voor de Rouches. Ze zullen zich nu moeten focussen op de competitie, waarin ze vrijdag met AA Gent een concurrent voor de play-offs treffen.


Standard staat momenteel op de zevende plaats en ligt dus op koers om Play-Off II te halen. Desondanks zal Ronny Deila er in januari wel nog een paar versterkingen bij willen. Op het middenveld moet hij het immers zien te rooien zonder Selim Amallah en Nicolas Raskin, die beiden in de B-kern zitten omdat ze hun aflopende contract niet willen verlengen. Daarnaast mag er ook vooraan nog iets bij.

In de zomer haalde Standard met Noah Ohio en Stipe Perica nochtans al twee diepe spitsen, maar zij slaagden er niet in een basisplaats af te dwingen. Bovendien lag Renaud Emond lange tijd in de lappenmand en komt Abdoul Tapsoba niet meteen voor in de plannen van Deila. Een bekende naam zou weleens soelaas kunnen brengen, want MSV Foot stelt dat Nikos Karelis aangeboden werd op Sclessin.

GENK
De 30-jarige Griek was in ons land al actief bij KRC Genk, waar hij onder contract stond van januari 2016 tot de zomer van 2019. Met 33 doelpunten in 75 wedstrijden liet hij in zijn Genkse periode zeker geen onaardige cijfers optekenen, maar hij werd er ook geremd door blessures. Genk verhuurde hem in zijn laatste jaar aan PAOK en daarna speelde Karelis nog voor Brentford en ADO Den Haag. In februari 2021 keerde Karelis terug naar Griekenland, waar hij sindsdien aan de slag is bij Panetolikos. Daar is hij bezig aan een zeer sterk seizoen, want hij zit er momenteel aan negen goals in amper elf wedstrijden.


LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

6
6
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

2
2
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

42
42
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

51
51
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

38
38
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

285
285
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

94
94
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

82
82
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

80
80
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

157
157
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

121
121
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

199
199
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

81
81
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

609
609
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

108
108
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

890
890
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

398
398
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

75
75
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

316
316
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

217
217
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

131
131
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

220
220
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

617
617
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

548
548

Meer sportnieuws