Genk ziet El Khannouss schitteren op WK: "Voetjes op grond"

156 stemmen
Genk ziet El Khannouss schitteren op WK:

KRC Genk heeft een sterke eerste seizoenshelft achter de rug en kon daarin rekenen op een uitstekend spelende Bilal El Khannouss. En de amper 18-jarige heeft nu ook getoond dat hij meekan op het allerhoogste niveau. Zo maakte hij zaterdag een gesmaakt debuut op het wereldkampioenschap in Qatar.


De Marokkaan moest lang wachten op zijn eerste speelminuten van het WK, maar in de troostfinale tegen Kroatië was het dan toch zover. Zo mocht El Khannouss zelfs in de basis starten. Hij kon niet voorkomen dat zijn land met 2-1 ten onder ging, toch liet de jongeling een veelbelovende indruk achter. Zeker in de eerste helft tekende hij voor enkele knappe acties.

Achteraf liet El Khannouss voor de camera's van NOS verstaan dat hij tevreden was met zijn optreden. "Ja het is toch wel een geslaagd debuut", klonk het. "Het was niet de makkelijkste wedstrijd. Je staat tegenover Kovacic en Modric, één van de beste middenvelders ter wereld. Maar ik denk toch dat het een geslaagd debuut was."

BLIJVEN WERKEN
In ieder geval breekt El Khannouss dit seizoen helemaal door. En dat terwijl hij nog altijd maar 18 jaar is. "Of ik nu Simba ben en binnen een paar jaar Mufasa? Hopelijk", lachte de spelmaker. "Ik moet gewoon de voetjes op de grond houden, hard werken en dan komt het zeker goed."

LEES OOK: 'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

El Khannouss schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

1
1
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

59
59
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

40
40
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

35
35
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

126
126
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

232
232
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

67
67
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

127
127
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

29
29
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

198
198
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

36
36
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

555
555
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

509
509
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

272
272
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

145
145
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

293
293
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

153
153
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

185
185
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

74
74
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

627
627

Meer sportnieuws