Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

door
Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

Zondag loopt het WK ten einde en dat betekent dat er vanaf volgende week weer gevoetbald zal worden op clubniveau. Heel wat teams stomen zich nog volop klaar voor het hervatten van hun competitie en bij de topclubs betekent dat dat er kansen liggen voor de jeugd, aangezien zij nog vele kleppers hebben die nog actief zijn in Qatar of nog op vakantie zijn. Bij Juventus kon een jonge Belg zich zo in de kijker spelen.


De Oude Dame werkte zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen Arsenal, waarin ze een knappe 0-2-zege boekten. Die werd mee bewerkstelligd door een jonge landgenoot, want bij Juve maakte de 17-jarige Joseph Nonge Boende zijn officieuze debuut. De 17-jarige middenvelder mocht net geen halfuur meespelen tegen de Gunners, die wel met heel wat grote namen aantraden.

Op het moment dat Nonge op het veld kwam, had Juventus al een voorsprong beet dankzij een own-goal van Xhaka vlak voor rust. In blessuretijd stelde onze landgenoot de zege mee helemaal veilig. Hij speelde goed Iling-Junior aan in de zestien en diens schot verdween via Holding en de paal tegen de netten. Het werd zo een mooi debuut voor de Belgische international bij de U18, die in 2021 door Juventus weggekaapt werd bij Anderlecht.

GEEN ANDERE BELGEN
Nonge lijkt zo alsmaar dichter bij een plaatsje in de A-ploeg te komen, nadat hij ook al met de grote jongens mocht meetrainen in de aanloop naar de laatste Champions League-wedstrijd tegen PSG. Hij was overigens de enige Belg die in de wedstrijd in actie kwam. Albert Sambi Lokonga ontbrak bij Arsenal, terwijl bij Juventus Samuel Mbangula (18) de hele match op de bank bleef zitten.


LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Zal hij het eerste elftal halen bij Juventus?

Meest recent

KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

42
42
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

168
168
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

184
184
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

153
153
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

120
120
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

186
186
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

106
106
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

201
201
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

55
55
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

141
141
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

279
279
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

281
281
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

376
376
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

331
331
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

279
279
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

71
71
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

576
576
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

472
472
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1049
1049

Meer sportnieuws