Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

door
Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

Zondag loopt het WK ten einde en dat betekent dat er vanaf volgende week weer gevoetbald zal worden op clubniveau. Heel wat teams stomen zich nog volop klaar voor het hervatten van hun competitie en bij de topclubs betekent dat dat er kansen liggen voor de jeugd, aangezien zij nog vele kleppers hebben die nog actief zijn in Qatar of nog op vakantie zijn. Bij Juventus kon een jonge Belg zich zo in de kijker spelen.


De Oude Dame werkte zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen Arsenal, waarin ze een knappe 0-2-zege boekten. Die werd mee bewerkstelligd door een jonge landgenoot, want bij Juve maakte de 17-jarige Joseph Nonge Boende zijn officieuze debuut. De 17-jarige middenvelder mocht net geen halfuur meespelen tegen de Gunners, die wel met heel wat grote namen aantraden.

Op het moment dat Nonge op het veld kwam, had Juventus al een voorsprong beet dankzij een own-goal van Xhaka vlak voor rust. In blessuretijd stelde onze landgenoot de zege mee helemaal veilig. Hij speelde goed Iling-Junior aan in de zestien en diens schot verdween via Holding en de paal tegen de netten. Het werd zo een mooi debuut voor de Belgische international bij de U18, die in 2021 door Juventus weggekaapt werd bij Anderlecht.

GEEN ANDERE BELGEN
Nonge lijkt zo alsmaar dichter bij een plaatsje in de A-ploeg te komen, nadat hij ook al met de grote jongens mocht meetrainen in de aanloop naar de laatste Champions League-wedstrijd tegen PSG. Hij was overigens de enige Belg die in de wedstrijd in actie kwam. Albert Sambi Lokonga ontbrak bij Arsenal, terwijl bij Juventus Samuel Mbangula (18) de hele match op de bank bleef zitten.


LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Zal hij het eerste elftal halen bij Juventus?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

16
16
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

60
60
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

38
38
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

42
42
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

245
245
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

133
133
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

228
228
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

116
116
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

412
412
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

233
233
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

169
169
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

143
143
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

213
213
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

651
651
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

76
76
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

113
113
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

425
425
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

110
110
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

175
175
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

371
371

Meer sportnieuws