Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

door
Jonge Belg speelt zich in de kijker bij Juventus

Zondag loopt het WK ten einde en dat betekent dat er vanaf volgende week weer gevoetbald zal worden op clubniveau. Heel wat teams stomen zich nog volop klaar voor het hervatten van hun competitie en bij de topclubs betekent dat dat er kansen liggen voor de jeugd, aangezien zij nog vele kleppers hebben die nog actief zijn in Qatar of nog op vakantie zijn. Bij Juventus kon een jonge Belg zich zo in de kijker spelen.


De Oude Dame werkte zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen Arsenal, waarin ze een knappe 0-2-zege boekten. Die werd mee bewerkstelligd door een jonge landgenoot, want bij Juve maakte de 17-jarige Joseph Nonge Boende zijn officieuze debuut. De 17-jarige middenvelder mocht net geen halfuur meespelen tegen de Gunners, die wel met heel wat grote namen aantraden.

Op het moment dat Nonge op het veld kwam, had Juventus al een voorsprong beet dankzij een own-goal van Xhaka vlak voor rust. In blessuretijd stelde onze landgenoot de zege mee helemaal veilig. Hij speelde goed Iling-Junior aan in de zestien en diens schot verdween via Holding en de paal tegen de netten. Het werd zo een mooi debuut voor de Belgische international bij de U18, die in 2021 door Juventus weggekaapt werd bij Anderlecht.

GEEN ANDERE BELGEN
Nonge lijkt zo alsmaar dichter bij een plaatsje in de A-ploeg te komen, nadat hij ook al met de grote jongens mocht meetrainen in de aanloop naar de laatste Champions League-wedstrijd tegen PSG. Hij was overigens de enige Belg die in de wedstrijd in actie kwam. Albert Sambi Lokonga ontbrak bij Arsenal, terwijl bij Juventus Samuel Mbangula (18) de hele match op de bank bleef zitten.


Zal hij het eerste elftal halen bij Juventus?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

38
38
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

151
151
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

22
22
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

16
16
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

40
40
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

72
72
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

20
20
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

50
50
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

41
41
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

84
84
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

39
39
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

166
166
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

118
118
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

688
688
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

205
205
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws