'Joao Felix maakt hoogst bizarre transfer'

95 stemmen
'Joao Felix maakt hoogst bizarre transfer'

Portugal heeft nog altijd uitzicht op een eerste wereldtitel in zijn geschiedenis. In de achtste finales van het WK stuurden de Portugezen Zwitserland naar huis met 6-1. Joao Felix speelde een goede partij en gaf twee assists.


De aanvaller van Atletico Madrid laat zich zo opmerken op het allerhoogste niveau. En dat levert hem de nodige interesse op. Manchester United werd al gelinkt aan de speler, die het naar verluidt niet zo goed kan vinden met Atletico-coach Diego Simeone. Daardoor zou een transfer op tafel liggen. United krijgt nu verrassende concurrentie in de strijd om de handtekening van Felix.

Zo zou Aston Villa werk maken van zijn komst. Dat meldt The Mirror. Meer nog: het medium noemt Villa zelfs de meest concrete bestemming voor de international. De club uit Birmingham zal wel diep in de buidel moeten tasten. Los Rojiblancos betaalden in juli 2019 liefst 127,2 miljoen euro aan Benfica om Felix los te weken. Die heeft bovendien nog een contract tot midden 2026 in de Spaanse hoofdstad. Afwachten of Villa zal doordrukken voor een transfer.

JEUGDPRODUCT
Felix is een jeugdproduct van Benfica. Hij brak er door in het eerste elftal en toonde zich al op jonge leeftijd een supertalent. Atletico kaapte hem weg onder de neus van de Europese top, maar Felix rendeert niet helemaal in het systeem van Simeone, die vooral hamert op organisatie en defensieve discipline. Een transfer zou wel eens bevrijdend kunnen werken voor Felix, die al 129 keer het shirt aantrok van Atletico.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Wie zal Felix halen?

Meest recent

Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

16
16
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

66
66
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

180
180
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

72
72
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

269
269
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

355
355
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

103
103
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

187
187
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

236
236
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

152
152
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

258
258
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

493
493
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

152
152
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

138
138
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

299
299
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

374
374
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

626
626
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

477
477
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

576
576
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

302
302
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

112
112

Meer sportnieuws