'Real Madrid telt 70 miljoen neer voor WK-ster'

295 stemmen
'Real Madrid telt 70 miljoen neer voor WK-ster'

Het is money time op het WK in Qatar. De overgebleven landen knokken voor een plek in de kwartfinales. Argentinië slaagde alvast in dat doel. Het versloeg Australië met 2-1 en neemt het in een echte clash op tegen Nederland.


Bij de Argentijnen stond dit WK een nieuwe ster op. Enzo Fernandez (21) scoorde tegen Mexico een knap doelpunt als invaller en verdween sindsdien niet meer uit de basis bij La Albiceleste. Het levert hem ook de interesse op van de Europese top. Zo meldde Marca al dat Fernandez hoog op het lijstje van Real Madrid staat. Real zou de speler van SL Benfica al een tijdje van nabij volgen en lijkt steeds meer overtuigd.

Benfica wil volgens Mundo Deportivo wel boter bij de vis. De Portugese topclub zou naar verluidt 85 miljoen euro willen vangen voor Fernandez, die nog een contract van lange duur heeft tot midden 2027. De Koninklijke broedt op een plannetje om de prijs te drukken. Het zou een van zijn eigen spelers in de deal willen betrekken en dan zelf nog 70 miljoen willen betalen voor Fernandez. Real zou Reinier naar Benfica willen sturen, een pion die volgens de Madrilenen een marktwaarde heeft van ongeveer 15 miljoen euro.

VERJONGING
Met de eventuele komst van Fernandez blijft Real inzetten op een verjonging van zijn middenveld. Ook Jude Bellingham wordt luidop genoemd als mogelijke versterking, al zal de concurrentie voor de international keihard zijn. Fernandez zou een hoogwaardig alternatief zijn voor Bellingham, die gegeerd is door zowat alle Engelse topclubs.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

🚀

Wie moet Real halen?

Meest recent

Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

17
17
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

68
68
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

184
184
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

73
73
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

270
270
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

366
366
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

106
106
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

187
187
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

237
237
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

153
153
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

258
258
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

497
497
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

152
152
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

139
139
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

299
299
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

374
374
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

627
627
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

478
478
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

303
303
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

113
113

Meer sportnieuws