Waarheid gekend achter 'vete' Trossard en Hazard

door
Waarheid gekend achter 'vete' Trossard en Hazard

De Rode Duivels hebben de knop inmiddels omgedraaid en zijn weer volop gefocust op de beslissende WK-wedstrijd tegen Kroatië. De voorbije dagen deden nochtans heel wat opvallende verhalen de ronde omtrent de gespannen sfeer binnen de selectie. Met name het Franse L'Equipe ging wel erg ver.


De bekende sportkrant beweerde onder meer dat het in de kleedkamer tot een opstootje zou zijn gekomen. Zo zou Jan Vertonghen, die niet tevreden was over de uitspraken in bepaalde interviews over de leeftijd van de defensie, een hevige discussie hebben gehad met onder meer Kevin De Bruyne en Eden Hazard. De gemoederen liepen naar verluidt zo hoog op dat Romelu Lukaku moest ingrijpen. Maar dat verhaal werd al snel ontkend vanuit de spelersgroep en hun entourage.

Daarnaast zouden er ook individuele spanningen heersen. Zo zou volgens L'Equipe de relatie tussen Thibaut Courtois en De Bruyne moeizaam verlopen, net zoals die tussen Hazard en Leandro Trossard. De genoemde spelers zouden onderling zelfs amper met mekaar spreken. Tussen die laatste twee zou er bijvoorbeeld spanning heersen omdat Trossard in aanloop naar het WK stelde dat hij een basisplaats verdient, waarbij Hazard zich geviseerd zou hebben gevoeld.

GOEDE RELATIE
Maar ook dit bericht blijkt helemaal niet te kloppen. Zo nam Kylian Hazard, de jongere broer van de aanvoerder, persoonlijk contact op met Trossard. "Ik heb heel veel artikels gelezen over spelers die niet meer mekaar spreken. En dus heb ik zelf gebeld met Leandro om te weten of het waar was, want het leek mij bizar. Hij liet mij verstaan dat het niet klopte. Hij kan het goed vinden met Eden en ze spreken bijna alle dagen met mekaar", aldus Kylian Hazard bij La Dernière Heure.

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Trossard moet starten tegen Kroatië ...

Meest recent

'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

29
29
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

35
35
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

204
204
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

48
48
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

58
58
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

408
408
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

72
72
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

199
199
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

239
239
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

128
128
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

412
412
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

306
306
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

292
292
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

77
77
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

115
115
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

54
54
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

355
355
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

262
262
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

315
315
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

40
40
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

215
215
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

347
347
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

308
308

Meer sportnieuws