Kranten genadeloos voor Duivelse zondebok: "Een nachtmerrie"

door
Kranten genadeloos voor Duivelse zondebok:

De Rode Duivels zullen aanstaande donderdag hun beste niveau moeten halen om zich alsnog te plaatsen voor de tweede ronde van het WK. Zo wordt een zege tegen Kroatië allicht noodzakelijk. Zondagnamiddag gingen de Belgen immers pijnlijk onderuit in hun tweede groepsmatch tegen Marokko: 0-2.


In de eerste periode kwam België nochtans behoorlijk goed voor de dag, er was duidelijk beterschap ten opzichte van in de wedstrijd tegen Canada. Maar dat konden de Duivels niet vasthouden. Na rust zakten ze helemaal in mekaar, met het gekende resultaat als gevolg. Bij de Belgen bleven dan ook verschillende spelers onder het gewenste niveau. Vooral Michy Batshuayi kende een bijzonder ongelukkige middag. Daags nadien krijgt de spits dan ook de volle lading in de kranten.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, haalt Batshuayi slechts een 3 op 10: “Het was Michy light. Te slap in de duels, te weinig wilskracht. Miste een uitstekende kans voor de rust. Speelde voorts verstoppertje voor zijn ploegmaats. Ze zoeken hem nog”, klinkt het. Ook La Dernière Heure spaart de aanvaller niet. “Hij was tweemaal dreigend in de beginfase, daarna bracht hij niets meer door te veel vermijdbare buitenspelposities en onnauwkeurige balbehandelingen.”

AFWEZIG EN SLORDIG
Bij Het Nieuwsblad zag men Batshuayi eveneens falen in het veldspel. “Scoort hij niet, dan heb je er weinig tot niks aan. Liet één kans liggen, was voor het overige erg afwezig en slordig. Goed dat Lukaku terug is.” Slotwoord is voor de kranten van SudPresse. “Hij was niet in staat om te combineren, omdat hij te vaak buitenspel stond. Regelmatig door een gebrek aan concentratie. Een laste middag voor de, zeg maar een nachtmerrie voor de spits van Fenerbahçe.”

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Batshuayi moet sowieso uit de basis tegen Kroatië ...

Meest recent

Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

2
2
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

20
20
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

9
9
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

34
34
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

58
58
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

44
44
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

98
98
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

296
296
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

94
94
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

300
300
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

277
277
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

395
395
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

219
219
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

624
624
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

569
569
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

242
242
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

381
381
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

495
495
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

279
279
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

412
412

Meer sportnieuws