Kranten genadeloos voor Duivelse zondebok: "Een nachtmerrie"

1890 stemmen
Kranten genadeloos voor Duivelse zondebok:

De Rode Duivels zullen aanstaande donderdag hun beste niveau moeten halen om zich alsnog te plaatsen voor de tweede ronde van het WK. Zo wordt een zege tegen Kroatië allicht noodzakelijk. Zondagnamiddag gingen de Belgen immers pijnlijk onderuit in hun tweede groepsmatch tegen Marokko: 0-2.


In de eerste periode kwam België nochtans behoorlijk goed voor de dag, er was duidelijk beterschap ten opzichte van in de wedstrijd tegen Canada. Maar dat konden de Duivels niet vasthouden. Na rust zakten ze helemaal in mekaar, met het gekende resultaat als gevolg. Bij de Belgen bleven dan ook verschillende spelers onder het gewenste niveau. Vooral Michy Batshuayi kende een bijzonder ongelukkige middag. Daags nadien krijgt de spits dan ook de volle lading in de kranten.

Bij Het Laatste Nieuws bijvoorbeeld, haalt Batshuayi slechts een 3 op 10: “Het was Michy light. Te slap in de duels, te weinig wilskracht. Miste een uitstekende kans voor de rust. Speelde voorts verstoppertje voor zijn ploegmaats. Ze zoeken hem nog”, klinkt het. Ook La Dernière Heure spaart de aanvaller niet. “Hij was tweemaal dreigend in de beginfase, daarna bracht hij niets meer door te veel vermijdbare buitenspelposities en onnauwkeurige balbehandelingen.”

AFWEZIG EN SLORDIG
Bij Het Nieuwsblad zag men Batshuayi eveneens falen in het veldspel. “Scoort hij niet, dan heb je er weinig tot niks aan. Liet één kans liggen, was voor het overige erg afwezig en slordig. Goed dat Lukaku terug is.” Slotwoord is voor de kranten van SudPresse. “Hij was niet in staat om te combineren, omdat hij te vaak buitenspel stond. Regelmatig door een gebrek aan concentratie. Een laste middag voor de, zeg maar een nachtmerrie voor de spits van Fenerbahçe.”

LEES OOK: “Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Batshuayi moet sowieso uit de basis tegen Kroatië ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

11
11
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

62
62
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

33
33
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

16
16
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

49
49
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

133
133
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

423
423
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

109
109
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

128
128
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

113
113
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

91
91
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

151
151
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

850
850
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

141
141
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

283
283
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

97
97
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

787
787
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

156
156
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

179
179
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

220
220
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

231
231
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1090
1090
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

101
101
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

359
359

Meer sportnieuws