Toptransfer voor Duivel: "Arsenal klopte vier keer aan"

door
Toptransfer voor Duivel:

Leandro Trossard lijkt steeds meer op weg naar Chelsea. De flankaanvaller van Brighton & Hove Albion kon in het verleden al naar een Engelse topclub. Makelaar Josy Comhair laat weten dat een Engelse grootmacht al kwam aankloppen toen Trossard nog bij KRC Genk speelde.


Trossard brak door bij KRC Genk en daar plukte Brighton hem voor 20 miljoen euro weg. Toch had hij toen ook andere opties, dat verklaar Comhair in het weekblad Humo. Die transfer ging echter niét door. "Er waren andere opties. In dezelfde periode heb ik verscheidene gesprekken gevoerd met Arsenal. Vier keer zijn ze naar België gekomen. Ik geef je op een briefje: de meeste spelers zouden voor Arsenal hebben gekozen. Maar wat zou er gebeurd zijn als Leandro niet aan spelen toekwam? Dan is er maar één uitweg: een stap terugzetten. Mensen beseffen niet wat dat in iemands hoofd teweegbrengt. Ik ken Leandro: zet hem drie keer op de bank en hij wordt wild. Dus hebben we het omgedraaid: als hij het goed doet bij Brighton, hoeft hij niet terug te krabbelen, maar kan hij een stap vóóruit zetten”, verklapte hij.

WK

Trossard maakte de goede keuze, want bij Brighton speelde hij de afgelopen jaren bijna altijd. Dit seizoen volgde dan de explosie en de Limburger maakte indruk. Hij scoorde tegen de topclubs, zelfs drie keer tegen Liverpool, en de interesse van Chelsea zou concreet zijn. Een extra glansprestatie op het WK is daarom niet noodzakelijk. "Leandro heeft het WK niet nodig, alle clubs kennen hem. Het eerste wat De Zerbi na zijn aanstelling zei, was dat hij niet begreep dat Leandro nog altijd bij Brighton zat. Ook analisten als Rio Ferdinand en Gary Lineker sparen hun lof niet.”

Zou Arsenal nu ook goed passen bij Trossard?

Meest recent

Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

1
1
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

101
101
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

172
172
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

332
332
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

106
106
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

341
341
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

522
522
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

44
44
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

93
93
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

155
155
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

29
29
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

173
173
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

229
229
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

66
66
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

491
491
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

239
239
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

65
65
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

202
202
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

358
358
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

306
306
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

35
35
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

392
392
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

258
258
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

316
316
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

274
274

Meer sportnieuws