In de Bundesliga heeft Bayern München dinsdagavond nog eens ouderwets de voorhamer bovengehaald. Het moest tegen Werder Bremen niet eens de volle 90 minuten doorduwen om hen zes goals om de oren te geven. Bij Hertha BSC stond Dodi Lukebakio nog maar eens aan het kanon, maar zijn ploeg ging in de 98ste minuut nog onderuit in Stuttgart. In de Serie A stelde AC Milan dan weer teleur tegen Cremonese.
Na een half uur had Bayern de match tegen Bremen eigenlijk al helemaal beslist. Op dat moment gaf het scorebord immers al 4-1 aan. Musiala had al heel vroeg de score geopend, maar Jung wiste die voorsprong al even snel uit. Gnabry sloeg met twee goals echter een kloof, terwijl Goretzka tussendoor ook nog scoorde. In de slotfase liep de score nog verder op tot 6-1, dankzij de derde van Gnabry en een goal van invaller Tel.
Dodi Lukebakio leek dan weer een punt te redden voor Hertha BSC, dat in Stuttgart al in de derde minuut op achterstand gekomen was na een doelpunt van Guirassy. De Rode Duivel bracht zijn ploeg echter na negentien minuten weer langszij met al zijn vijfde goal in de laatste zeven matchen. Het bleek echter vergeefs, want in de 98ste minuut bezorgde Mavropanos de thuisploeg alsnog de zege. Stuttgart wipt daardoor over Hertha weg van een degradatieplaats.
MAGER MILAN
AC Milan stelde teleur in de Serie A, want het bleef steken op een 0-0 op het veld van staartploeg Cremonese. Divock Origi kwam opnieuw aan de aftrap, maar zag in de tweede helft een doelpunt door de VAR afgekeurd worden wegens buitenspel. Charles De Ketelaere kwam in het slotkwartier nog in de ploeg, maar ook hij kon geen doorbraak meer forceren.
Jannick Lanckriet