'Real Madrid zet Hazard voor spotprijsje op straat'

door
'Real Madrid zet Hazard voor spotprijsje op straat'

Real Madrid verloor maandagavond met 3-2 van Rayo Vallecano. Eden Hazard maakte opnieuw zijn rentree in de wedstrijdkern, maar bleef andermaal een volledige wedstrijd aan de bank gekluisterd. De Rode Duivel wordt dan ook steeds nadrukkelijker naar de uitgang begeleid.


Afgelopen zomer weerklonken nochtans heel wat positieve geluiden rond Hazard. Bovendien had hij enkele maanden eerder een metalen plaatje uit zijn enkel laten verwijderen, waardoor hij opnieuw pijnvrij zou kunnen voetballen. Momenteel lijkt hij fysiek ook weer in orde. Maar desondanks krijgt de Rode Duivel amper nog speelgelegenheid van coach Carlo Ancelotti.

Zo kwam hij dit seizoen voorlopig slechts in 5 matchen in actie. Zijn laatste competitieminuten dateren alweer van begin september. En er lijkt niet snel verandering te gaan komen in die situatie. Verschillende media melden dan ook dat de club hem liefst zo snel ziet vertrekken, indien mogelijk zelfs al tijdens de komende wintermercato.

SPOTPRIJS
Maar Hazard staat zelf niet te springen om andere oorden op te zoeken. Bovendien is de interesse vrij beperkt gezien zijn gebrek aan speelminuten in de voorbije maanden en jaren. Om de belangstelling aan te wakkeren zou Real dan ook bereid zijn om zijn prijskaartje fors te laten zakken. Volgens El Nacional, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, vragen de Madrilenen nog slechts 20 miljoen euro voor de Belg. Ook een huurdeal zou niet uitgesloten zijn. Aston Villa en Newcastle United worden door genoemde bron alvast naar voren geschoven als eventuele kandidaten.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Hazard kan in januari best een stapje terug zetten ...

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

4
4
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

26
26
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

42
42
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

73
73
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

36
36
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

263
263
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

213
213
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

176
176
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

200
200
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

156
156
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

153
153
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

451
451
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

367
367
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

256
256
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws