Pioli doet voorspelling over De Ketelaere

door
Pioli doet voorspelling over De Ketelaere

AC Milan boekte zaterdagavond een felbevochten zege in eigen huis tegen Spezia, maar voor Charles De Ketelaere was daarbij alweer niet meer dan een bijrol weggelegd. De Rode Duivel kwam na 72 minuten het veld op als vervanger van Brahim Diaz, maar liet zich opnieuw niet echt zien. De voorbije weken maakte men zich in Italië alsmaar meer zorgen over zijn prestaties.


Amper één assist in zeventien wedstrijden is nog steeds het zeer matige verdict van De Ketelaere in zijn eerste drie maanden bij de Rossoneri. Er werd veel meer verwacht van de aanvaller die voor 32 miljoen euro weggehaald werd bij Club Brugge, maar de aanpassing verloopt niet zo vlot als verhoopt. Er kwam de laatste weken ook wat kritiek op de houding van CDK, maar zijn trainer Stefano Pioli blijft hem in bescherming nemen.

Na de match tegen Spezia kwam Pioli nog eens terug op de situatie van zijn duurste zomeraanwinst. "Ik voorzie dat hij nog hoogtes en laagtes zal kennen", verklaarde hij aan Sky Sport Italia. "Dat is ook normaal voor een speler die nog zo jong is en zich moet aanpassen aan een nieuwe sfeer en werkwijze. Charles heeft kwaliteit, talent en hij is intelligent. Hij zal zich doorzetten, alleen is het moeilijk te zeggen wanneer dat precies zal zijn. Misschien dat het in januari of februari zal gebeuren. Ik ben absoluut overtuigd van zijn kwaliteiten. Hij zal weldra tonen wat hij in zijn mars heeft."

De WK-break zal De Ketelaere mogelijk deugd doen, want zo kan hij even weg van alle druk en alle kritiek. Hij zal meer dan waarschijnlijk door Roberto Martinez opgenomen worden in de selectie van de Rode Duivels en misschien kan hij in Qatar weer naar zijn beste niveau beginnen toegroeien, om dan na Nieuwjaar eindelijk te knallen bij AC Milan.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Denk je dat De Ketelaere na Nieuwjaar zal ontploffen?

Meest recent

Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

0
0
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

40
40
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

8
8
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

249
249
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

83
83
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

252
252
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

22
22
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

46
46
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

56
56
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

246
246
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

243
243
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

108
108
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

509
509
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

323
323
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

407
407
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

295
295
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

155
155
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

322
322
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

251
251
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1345
1345
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

292
292
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

200
200
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1355
1355

Meer sportnieuws