Vanhaezebrouck sneert: "Dat is het spijtige aan de media"

door
Vanhaezebrouck sneert:

AA Gent beleefde tot dusver een behoorlijk wisselvallig seizoen. Maar de Buffalo's hebben donderdagavond wel al hun eerste grote doel kunnen binnenhalen. Zo verzekerde de bekerwinnaar zich van een Europees voorjaar door op eigen veld met 4-0 van Molde FK te winnen.


Vlak na de loting werd geopperd dat Gent gezien de kwaliteiten van de tegenstanders zeker in staat moest zijn om door te stoten. Maar uiteindelijk moest er op de slotspeeldag van de groepsfase nog stevig gestreden worden om beslag te leggen op de tweede plaats. Daar slaagden de Buffalo's wel met verve in. Tegen de kersverse Noorse kampioen werden amper fouten gemaakt en toonden de Oost-Vlamingen zich wél efficiënt, zeker in de tweede helft.

Coach Hein Vanhaezebrouck was achteraf dan ook behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg op de mat legde. "Het is het verhaal van heel de campagne. Fel dominant in bijna iedere match, behalve in Molde, daar was het evenwichtig", reageerde hij bij Sporza. "Buiten misschien een paar ballen die we weggaven, zijn we vandaag puur defensief nooit in de problemen gekomen."

SCOREBORD-JOURNALISTIEK
Vanhaezebrouck vond overigens dat zijn spelers te vaak beoordeeld worden aan de hand van de eindscore, die in dit geval dus goed was. "Als je wint met 3 of 4-0 dan zeg je achteraf dat iedereen op hoog niveau was. Verlies je met dezelfde cijfers, dan was iedereen heel slecht. Ik heb al dingen gezien, ook in de kranten. Als je verliest, dan krijgen spelers maar 2 of 3 op 10. Vandaag zullen spelers wel 8, 9, of 10 krijgen, als je met 4-0 wint. Dat is het spijtige aan de media, aan de waarnemers, die kijken niet dieper op de zaken."

LEES OOK: Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

De buitenwereld is dit seizoen té kritisch voor Gent ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

305
305
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

273
273
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

156
156
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

214
214
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

542
542
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

201
201
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

379
379
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

573
573
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

207
207
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

383
383
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

179
179
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

159
159
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

155
155
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

252
252
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

327
327
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

232
232
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

446
446
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

528
528
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws