Vanhaezebrouck sneert: "Dat is het spijtige aan de media"

door
Vanhaezebrouck sneert:

AA Gent beleefde tot dusver een behoorlijk wisselvallig seizoen. Maar de Buffalo's hebben donderdagavond wel al hun eerste grote doel kunnen binnenhalen. Zo verzekerde de bekerwinnaar zich van een Europees voorjaar door op eigen veld met 4-0 van Molde FK te winnen.


Vlak na de loting werd geopperd dat Gent gezien de kwaliteiten van de tegenstanders zeker in staat moest zijn om door te stoten. Maar uiteindelijk moest er op de slotspeeldag van de groepsfase nog stevig gestreden worden om beslag te leggen op de tweede plaats. Daar slaagden de Buffalo's wel met verve in. Tegen de kersverse Noorse kampioen werden amper fouten gemaakt en toonden de Oost-Vlamingen zich wél efficiënt, zeker in de tweede helft.

Coach Hein Vanhaezebrouck was achteraf dan ook behoorlijk tevreden met wat zijn ploeg op de mat legde. "Het is het verhaal van heel de campagne. Fel dominant in bijna iedere match, behalve in Molde, daar was het evenwichtig", reageerde hij bij Sporza. "Buiten misschien een paar ballen die we weggaven, zijn we vandaag puur defensief nooit in de problemen gekomen."

SCOREBORD-JOURNALISTIEK
Vanhaezebrouck vond overigens dat zijn spelers te vaak beoordeeld worden aan de hand van de eindscore, die in dit geval dus goed was. "Als je wint met 3 of 4-0 dan zeg je achteraf dat iedereen op hoog niveau was. Verlies je met dezelfde cijfers, dan was iedereen heel slecht. Ik heb al dingen gezien, ook in de kranten. Als je verliest, dan krijgen spelers maar 2 of 3 op 10. Vandaag zullen spelers wel 8, 9, of 10 krijgen, als je met 4-0 wint. Dat is het spijtige aan de media, aan de waarnemers, die kijken niet dieper op de zaken."

LEES OOK: Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

De buitenwereld is dit seizoen té kritisch voor Gent ...

Meest recent

Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

61
61
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

72
72
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

284
284
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

72
72
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

80
80
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

73
73
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

112
112
Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

De Major League Soccer heeft de laatste jaren aan populariteit gewonnen. De komst van Lionel Messi ...

47
47
Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Romelu Lukaku staat bijna weer terug op een veld. De Rode Duivel raakte geblesseerd aan het begin ...

52
52
Hayen keert kar: wissel van de wacht bij Club Brugge?

In de 1/8 finale van de Croky Cup maakte Club Brugge woensdag gemakkelijk komaf met Eendracht Aalst. ...

295
295
Renard in paniek: Anderlecht betaalt dure blunder cash

In de 1/8 finale van de Croky Cup won RSC Anderlecht dinsdag met 2-0 van derdeklasser KVK Ninove, ...

269
269
'Overmars draait overuren: toptarget Antwerp al bekend'

Een zucht van opluchting woensdag op de Bosuil, waar Antwerp zich dankzij een 3-1 zege tegen ...

172
172
Roda JC geeft nog een transfervrije Belg onderdak

Al jaren zoeken heel wat Belgische spelers hun heil in de Nederlandse tweede klasse als ze in eigen ...

19
19
Leko verrast: laatste kans voor dure flop?

Donderdagavond staan nog de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup op het ...

46
46
Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

143
143
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

32
32
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

102
102
'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

46
46
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

333
333
'Code rood bij Club Brugge: Hayen verleid door Celtic'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

309
309
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

69
69
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

411
411
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

506
506
Mokerslag voor Nainggolan: 'Parket eist doorverwijzing'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

140
140
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

179
179

Meer sportnieuws