Hoefkens onderneemt actie na Yaremchuk-incident

560 stemmen
Hoefkens onderneemt actie na Yaremchuk-incident

Club Brugge gaat dinsdagavond op het veld van Bayer Leverkusen op zoek naar groepswinst in de Champions League. Coach Carl Hoefkens zal het dan wel moeten doen zonder een lijstje aan geschorsten en geblesseerden. Roman Yaremchuk is op zijn beurt wel terug van de partij.


Blauw-Zwart speurde afgelopen zomer lange tijd naar een nieuwe spits. Uiteindelijk besloot de landskampioen om in het slot van de mercato het nationale transferrecord te breken om Yaremchuk terug te halen naar de Jupiler Pro League. Om de voormalige smaakmaker van AA Gent over te nemen van SL Benfica, betaalden de Bruggelingen zo'n 16 miljoen euro. En dat bedrag is via bonussen en variabelen inmiddels zelfs al opgelopen.

Maar Yaremchuk bewees tot dusver niet dat hij die investering waard is. De Oekraïner heeft het lastig om zijn draai te vinden binnen de Brugse ploeg. Met twee goals en twee assist in tien matchen, waarvan het merendeel als invaller, zijn ook de statistieken niet bepaald fantastisch. Toch niet voor iemand met zo'n prijskaartje. En afgelopen weekend volgde een nieuw dieptepunt. Zo werd hij uit de wedstrijdselectie gelaten door Hoefkens.

GESPREK GEWEEST
Inmiddels werd de spits echter terug in ere hersteld. Op zijn persbabbel van maandag liet de trainer verstaan dat hij actie heeft ondernomen en de aanvaller ondertussen apart heeft genomen voor een gesprek. "Er is nooit een probleem geweest met Yaremchuk", werd Hoefkens geciteerd bij HLN. "De situatie was vergelijkbaar met die van Lang, soms is een signaal dan nodig. Diens reactie was uitermate goed, en ook bij Roman is dat het geval. We hebben vanochtend nog gesproken, alles is uitgeklaard."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

Yaremchuk moet starten tegen Leverkusen ...

Meest recent

Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

10
10
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

13
13
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

59
59
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

88
88
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

281
281
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

143
143
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

69
69
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

361
361
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

195
195
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

230
230
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

86
86
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

165
165
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

320
320
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

175
175
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

181
181
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

225
225
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

831
831
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

176
176
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

668
668
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

620
620
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

393
393
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

278
278
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236

Meer sportnieuws