'Veldman overweegt drastische ingreep'

door
'Veldman overweegt drastische ingreep'

Robin Veldman heeft een degelijk debuut gemaakt als interim-hoofdcoach van RSC Anderlecht. Na het gelijkspel tegen FCSB (2-2), pakte zijn ploeg zondagmiddag de volle buit tegen KAS Eupen (4-2). Maar de Nederlander was achteraf zelf de eerste om toe te geven dat er nog heel wat ruimte voor verbetering is.


Zo stipte Veldman zelf aan dat zijn ploeg rustiger moet blijven in balbezit. Zeker op de momenten dat Paars-Wit op voorsprong komt, worden nog te vaak overhaaste beslissingen gemaakt. Daarnaast kon hij ook niet naast de vele foutjes in het defensieve compartiment kijken. En die fouten hebben niet alleen betrekking op de verdedigers. Ook doelman Hendrik Van Crombrugge zit duidelijk niet in zijn beste vorm.

Tegen Standard en FCSB maakte het sluitstuk al geen goede beurt bij de tegengoals van Marlon Fossey en Joyskim Dawa. Zondag tegen zijn ex-ploeg ging de doelman wederom in de fout. Zo zag Van Crombrugge er belabberd uit bij het vermijdbare doelpunt van Stef Peeters. Bij SudPresse opperde men afgelopen weekend al dat de basisplaats van de aanvoerder hierdoor onder druk is komen staan. En ook Het Laatste Nieuws sluit niet langer uit dat Veldman straks de kans geeft aan een andere keeper.

GROOT RISICO
Met Bart Verbruggen heeft Anderlecht dan ook een veelbelovende doelman klaar staan. De 20-jarige Nederlander bleef Paars-Wit afgelopen zomer trouw ondanks concrete interesse van het Burnley van Vincent Kompany. Sindsdien presteert hij meer dan behoorlijk als sluitstuk van de RSCA Futures in de Challenger Pro League. Maar Van Crombrugge blijft natuurlijk aanvoerder en bewees in de voorbije seizoenen meermaals zijn meerwaarde. De vraag is dan ook of Veldman het als interim-coach aandurft om de kapitein naast de ploeg te zetten. Moest het dan opnieuw mislopen, krijgt de Nederlandse trainer ongetwijfeld de rekening gepresenteerd.

LEES OOK: Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Verbruggen verdient een nieuwe kans bij de eerste ploeg ...

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

8
8
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

35
35
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

57
57
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

94
94
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

42
42
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

297
297
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

240
240
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

194
194
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

212
212
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

165
165
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

61
61
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

43
43
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

157
157
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

107
107
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

211
211
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

260
260
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

141
141
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

455
455
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

378
378
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

259
259
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws