Burgess mag transfer naar Club Brugge vergeten

door
Burgess mag transfer naar Club Brugge vergeten

Eind vorig seizoen stelde Nordin Jbari dat Christian Burgess de beste centrale verdediger van België is. Mocht de analist Club Brugge zijn, dan kocht hij hem zelfs. Maar na zijn bedenkelijk provocatief en uitlokkend gedrag in de wedstrijd tussen Union SG en Blauw-Zwart vorige week, moet Burgess niet meer hopen op een transfer naar Club Brugge.


“Met Christian Burgess beschikken ze over de beste centrale verdediger van België”, stelde Jbari toen in een analyse voor Krant van West-Vlaanderen. “Hij is sterk in het duel en zowat onklopbaar in de lucht, hij is rustig, leest uitstekend het spel en zijn relance is goed. Mocht ik Brugge zijn, dan koop ik hem. Het is de patron die ze in hun driemansdefensie missen.”

Maar na de wedstrijd tussen Club Brugge en Union vorige week, hoef Burgess alvast niet meer te rekenen op een transfer naar het Jan Breydelstadion. Tijdens de match probeerde Burgess onder de huid te kruipen van zijn tegenstanders, wat soms tot verhitte discussies leidde. Ook na de wedstrijd ging Burgess in de clinch, er werd namelijk een openlijke discussie gezien tussen hem en Rik De Mil, assistent-coach van Club Brugge.

“De Engelse verdediger maakte zijn tegenstanders ook aan de andere kant op allerlei manieren het leven zuur. Soms zocht hij daarbij wel de rand van het fatsoen op”, stelde Sporza toen. Club Brugge toonde nooit interesse om de 31-jarige aan te trekken en Burgess wil op zijn beurt Union niet verlaten. “Ik wil blijven in Brussel", gaf hij eerder deze week aan in Het Laatste Nieuws. "Ik hou van Union, het gevoel van de club, de stad, de fans.”

LEES OOK: Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

Had Burgess goed gepast bij Club Brugge?

Meest recent

Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

0
0
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

55
55
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

7
7
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

38
38
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

105
105
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

100
100
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

60
60
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

48
48
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

67
67
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

323
323
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

330
330
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

286
286
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

102
102
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

223
223
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

107
107
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

252
252
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

328
328
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

304
304

Meer sportnieuws