Henry onthult volgende bestemming Zidane

door
Henry onthult volgende bestemming Zidane

Het is intussen al bijna anderhalf jaar geleden dat we Zinedine Zidane aan de zijlijn hebben zien staan. De Fransman won maar liefst drie keer de Champions League met Real Madrid, maar bleef werkloos aan de kant sinds hij in de zomer van 2021 een punt zette achter zijn tweede passage bij de Koninklijke. Binnenkort gaat hij echter weer aan de slag.


De enige vraag die nog rest is waar Zidane dan zijn trainerscarrière zal verderzetten. Daarbij lijken twee opties er bovenuit te steken. Enerzijds zou Zidane aan de slag kunnen gaan bij zijn ex-club Juventus, dat al enkele magere jaren kende en dit seizoen in een nog diepere crisis verzeilde. De Oude Dame staat na elf speeldagen pas achtste in de Serie A en werd dinsdagavond uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League na een nederlaag op Benfica.

Anderzijds wordt Zidane ook al lange tijd genoemd bij de Franse nationale ploeg. De verwachting is dat Didier Deschamps na het WK in Qatar zou kunnen afzwaaien als bondscoach en Zidane zou dan zijn opvolger moeten worden. Ex-ploegmaat Thierry Henry denkt nu al te weten welke uitdaging Zidane zal kiezen. "Ik denk niet dat hij naar Juventus zal gaan", verklaart hij immers aan CBS Sports.

ALLES GEWONNEN
"Ik denk dat hij op maar één iets zit te wachten: de nationale ploeg. Hij heeft drie keer de Champions League gewonnen met Real Madrid, waarom zou je dan nog naar een andere club gaan als je de nationale ploeg kan trainen? Ik zou het niet doen. Hij is al aan heel wat clubs gelinkt, maar nooit is het ervan gekomen. Ik denk niet dat Zizou het zal willen doen, maar dat zeg ik maar. Misschien wil hij het wel doen. Maar ik denk dat hij wacht op de nationale ploeg en dat zou maar logisch zijn ook."


LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Moet Zidane de volgende Franse bondscoach worden?

Meest recent

'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

36
36
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

71
71
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

31
31
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

186
186
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

291
291
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

70
70
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

466
466
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

261
261
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

96
96
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

65
65
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

112
112
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

360
360
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

91
91
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

322
322
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

797
797
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

43
43
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

292
292
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

58
58
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

290
290
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

85
85
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

276
276
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

160
160
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

425
425

Meer sportnieuws