Henry onthult volgende bestemming Zidane

door
Henry onthult volgende bestemming Zidane

Het is intussen al bijna anderhalf jaar geleden dat we Zinedine Zidane aan de zijlijn hebben zien staan. De Fransman won maar liefst drie keer de Champions League met Real Madrid, maar bleef werkloos aan de kant sinds hij in de zomer van 2021 een punt zette achter zijn tweede passage bij de Koninklijke. Binnenkort gaat hij echter weer aan de slag.


De enige vraag die nog rest is waar Zidane dan zijn trainerscarrière zal verderzetten. Daarbij lijken twee opties er bovenuit te steken. Enerzijds zou Zidane aan de slag kunnen gaan bij zijn ex-club Juventus, dat al enkele magere jaren kende en dit seizoen in een nog diepere crisis verzeilde. De Oude Dame staat na elf speeldagen pas achtste in de Serie A en werd dinsdagavond uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League na een nederlaag op Benfica.

Anderzijds wordt Zidane ook al lange tijd genoemd bij de Franse nationale ploeg. De verwachting is dat Didier Deschamps na het WK in Qatar zou kunnen afzwaaien als bondscoach en Zidane zou dan zijn opvolger moeten worden. Ex-ploegmaat Thierry Henry denkt nu al te weten welke uitdaging Zidane zal kiezen. "Ik denk niet dat hij naar Juventus zal gaan", verklaart hij immers aan CBS Sports.

ALLES GEWONNEN
"Ik denk dat hij op maar één iets zit te wachten: de nationale ploeg. Hij heeft drie keer de Champions League gewonnen met Real Madrid, waarom zou je dan nog naar een andere club gaan als je de nationale ploeg kan trainen? Ik zou het niet doen. Hij is al aan heel wat clubs gelinkt, maar nooit is het ervan gekomen. Ik denk niet dat Zizou het zal willen doen, maar dat zeg ik maar. Misschien wil hij het wel doen. Maar ik denk dat hij wacht op de nationale ploeg en dat zou maar logisch zijn ook."


Moet Zidane de volgende Franse bondscoach worden?

Meest recent

WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

3
3
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

16
16
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

152
152
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

76
76
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

54
54
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

172
172
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

350
350
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

128
128
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

310
310
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

170
170
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

165
165
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

135
135
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

239
239
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

219
219
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

316
316
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

118
118
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

45
45
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1710
1710
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

234
234
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

300
300
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

317
317
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

37
37
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

164
164
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

860
860
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

46
46

Meer sportnieuws