Henry onthult volgende bestemming Zidane

127 stemmen
Henry onthult volgende bestemming Zidane

Het is intussen al bijna anderhalf jaar geleden dat we Zinedine Zidane aan de zijlijn hebben zien staan. De Fransman won maar liefst drie keer de Champions League met Real Madrid, maar bleef werkloos aan de kant sinds hij in de zomer van 2021 een punt zette achter zijn tweede passage bij de Koninklijke. Binnenkort gaat hij echter weer aan de slag.


De enige vraag die nog rest is waar Zidane dan zijn trainerscarrière zal verderzetten. Daarbij lijken twee opties er bovenuit te steken. Enerzijds zou Zidane aan de slag kunnen gaan bij zijn ex-club Juventus, dat al enkele magere jaren kende en dit seizoen in een nog diepere crisis verzeilde. De Oude Dame staat na elf speeldagen pas achtste in de Serie A en werd dinsdagavond uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League na een nederlaag op Benfica.

Anderzijds wordt Zidane ook al lange tijd genoemd bij de Franse nationale ploeg. De verwachting is dat Didier Deschamps na het WK in Qatar zou kunnen afzwaaien als bondscoach en Zidane zou dan zijn opvolger moeten worden. Ex-ploegmaat Thierry Henry denkt nu al te weten welke uitdaging Zidane zal kiezen. "Ik denk niet dat hij naar Juventus zal gaan", verklaart hij immers aan CBS Sports.

ALLES GEWONNEN
"Ik denk dat hij op maar één iets zit te wachten: de nationale ploeg. Hij heeft drie keer de Champions League gewonnen met Real Madrid, waarom zou je dan nog naar een andere club gaan als je de nationale ploeg kan trainen? Ik zou het niet doen. Hij is al aan heel wat clubs gelinkt, maar nooit is het ervan gekomen. Ik denk niet dat Zizou het zal willen doen, maar dat zeg ik maar. Misschien wil hij het wel doen. Maar ik denk dat hij wacht op de nationale ploeg en dat zou maar logisch zijn ook."


LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Moet Zidane de volgende Franse bondscoach worden?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

5
5
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

229
229
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

33
33
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

86
86
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

70
70
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

70
70
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

272
272
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

53
53
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

339
339
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

559
559
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

215
215
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

277
277
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

87
87
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

833
833
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

461
461
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

140
140
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

432
432
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

550
550
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

205
205
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

466
466
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws