Henry onthult volgende bestemming Zidane

127 stemmen
Henry onthult volgende bestemming Zidane

Het is intussen al bijna anderhalf jaar geleden dat we Zinedine Zidane aan de zijlijn hebben zien staan. De Fransman won maar liefst drie keer de Champions League met Real Madrid, maar bleef werkloos aan de kant sinds hij in de zomer van 2021 een punt zette achter zijn tweede passage bij de Koninklijke. Binnenkort gaat hij echter weer aan de slag.


De enige vraag die nog rest is waar Zidane dan zijn trainerscarrière zal verderzetten. Daarbij lijken twee opties er bovenuit te steken. Enerzijds zou Zidane aan de slag kunnen gaan bij zijn ex-club Juventus, dat al enkele magere jaren kende en dit seizoen in een nog diepere crisis verzeilde. De Oude Dame staat na elf speeldagen pas achtste in de Serie A en werd dinsdagavond uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League na een nederlaag op Benfica.

Anderzijds wordt Zidane ook al lange tijd genoemd bij de Franse nationale ploeg. De verwachting is dat Didier Deschamps na het WK in Qatar zou kunnen afzwaaien als bondscoach en Zidane zou dan zijn opvolger moeten worden. Ex-ploegmaat Thierry Henry denkt nu al te weten welke uitdaging Zidane zal kiezen. "Ik denk niet dat hij naar Juventus zal gaan", verklaart hij immers aan CBS Sports.

ALLES GEWONNEN
"Ik denk dat hij op maar één iets zit te wachten: de nationale ploeg. Hij heeft drie keer de Champions League gewonnen met Real Madrid, waarom zou je dan nog naar een andere club gaan als je de nationale ploeg kan trainen? Ik zou het niet doen. Hij is al aan heel wat clubs gelinkt, maar nooit is het ervan gekomen. Ik denk niet dat Zizou het zal willen doen, maar dat zeg ik maar. Misschien wil hij het wel doen. Maar ik denk dat hij wacht op de nationale ploeg en dat zou maar logisch zijn ook."


LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Moet Zidane de volgende Franse bondscoach worden?

Meest recent

Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

68
68
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

15
15
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

86
86
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

27
27
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

32
32
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

39
39
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

195
195
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

473
473
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

123
123
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

422
422
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

303
303
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

211
211
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

160
160
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

106
106
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

258
258
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

423
423
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

690
690
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

511
511
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

435
435
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

107
107
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

945
945
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

88
88
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

356
356
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73

Meer sportnieuws