Verrassing op til? "50% kans dat Martinez hem oproept"

300 stemmen
Verrassing op til?

Roberto Martinez heeft achteraan stilaan de nodige opties. Wout Faes schittert, Arthur Theate speelt wekelijks, Zeno Debast steekt er bovenuit bij een weliswaar zeer pover Anderlecht, Brandon Mechele maakte indruk in Madrid, Jason Denayer maakt minuten en Koni De Winter komt ook boven water.


De Winter wordt door Juventus uitgeleend aan Empoli en de laatste weken is hij daar uitgegroeid tot een basisspeler. De centrale verdediger, die ook rechts in een driemansdefensie kan spelen, mag zo toch stiekem hopen op een WK-selectie. Een jonge Belg die mag spelen in de Serie A, dat is uiteraard altijd een pluspunt.

HOOP VOOR DE WINTER

Fabrizio Lioi, de makelaar van de speler, sprak bij Tutto Juve opvallende taal. “Voor mij is er 50% kans dat hij zal meegaan naar Qatar, zeker omdat jongens als Alderweireld en Vertonghen niet meer van de jongsten zijn. En behalve Theate zullen er misschien nog drie verdedigers worden opgeroepen. Degenen die beschikbaar zijn niet onbereikbaar voor Koni. Martinez gaf de afgelopen maanden daar al een paar spelers een kans. In België zouden ze zich vragen stellen als Martinez niet meegaat naar het WK.”

De speler hoopt alvast op een selectie. Dat liet hij duidelijk verstaan in Het Nieuwsblad. “Ik heb het WK nog niet opgegeven. Het zou prachtig zijn, zeker met deze generatie. Ik weet dat de bondscoach me volgt. Als ik goed presteer in Italië, dan hou ik rekening met een oproepingsbrief voor Qatar. Ik geloof dat het kan."

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Moet hij meegaan naar het WK?

Meest recent

Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

1
1
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

38
38
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

41
41
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

49
49
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

397
397
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

320
320
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

187
187
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

268
268
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

53
53
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

71
71
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

148
148
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

171
171
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

88
88
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

154
154
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

67
67
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

169
169
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

202
202
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

438
438
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

288
288
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

85
85
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

930
930
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

535
535
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

607
607

Meer sportnieuws