Verrassing op til? "50% kans dat Martinez hem oproept"

door
Verrassing op til?

Roberto Martinez heeft achteraan stilaan de nodige opties. Wout Faes schittert, Arthur Theate speelt wekelijks, Zeno Debast steekt er bovenuit bij een weliswaar zeer pover Anderlecht, Brandon Mechele maakte indruk in Madrid, Jason Denayer maakt minuten en Koni De Winter komt ook boven water.


De Winter wordt door Juventus uitgeleend aan Empoli en de laatste weken is hij daar uitgegroeid tot een basisspeler. De centrale verdediger, die ook rechts in een driemansdefensie kan spelen, mag zo toch stiekem hopen op een WK-selectie. Een jonge Belg die mag spelen in de Serie A, dat is uiteraard altijd een pluspunt.

HOOP VOOR DE WINTER

Fabrizio Lioi, de makelaar van de speler, sprak bij Tutto Juve opvallende taal. “Voor mij is er 50% kans dat hij zal meegaan naar Qatar, zeker omdat jongens als Alderweireld en Vertonghen niet meer van de jongsten zijn. En behalve Theate zullen er misschien nog drie verdedigers worden opgeroepen. Degenen die beschikbaar zijn niet onbereikbaar voor Koni. Martinez gaf de afgelopen maanden daar al een paar spelers een kans. In België zouden ze zich vragen stellen als Martinez niet meegaat naar het WK.”

De speler hoopt alvast op een selectie. Dat liet hij duidelijk verstaan in Het Nieuwsblad. “Ik heb het WK nog niet opgegeven. Het zou prachtig zijn, zeker met deze generatie. Ik weet dat de bondscoach me volgt. Als ik goed presteer in Italië, dan hou ik rekening met een oproepingsbrief voor Qatar. Ik geloof dat het kan."

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Moet hij meegaan naar het WK?

Meest recent

Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

23
23
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

50
50
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

47
47
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

152
152
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

72
72
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

404
404
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

367
367
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

389
389
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

110
110
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

561
561
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

182
182
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

252
252
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

302
302
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

126
126
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

74
74
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

217
217
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

188
188
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

101
101
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

298
298
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

293
293
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

263
263
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

257
257
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

321
321

Meer sportnieuws