'Martinez bibbert: Rode Duivel out voor WK?'

door
'Martinez bibbert: Rode Duivel out voor WK?'

Op dinsdagavond werd er al volop gevoetbald in de Champions League. Onder meer Borussia Dortmund kwam in actie. De Duitse topclub nam het thuis op tegen Sevilla. Het werd 1-1. Slechts nieuws was er over onze landgenoot Thomas Meunier (31), die geblesseerd naar de kant moest.


De Rode Duivel zong het uit tot minuut 83, maar verliet dan het veld. Hij had last van de quadriceps en verliet mankend het veld. Het is niet duidelijk hoe ernstig de blessure is van de rechtsachter. Bondscoach Roberto Martinez houdt ongetwijfeld zijn hart vast. Over vijf weken gaat het WK in Qatar van start. Meunier lijkt een zekerheid in de selectie van de Spanjaard. In de Nations League startte hij onlangs nog in de wedstrijden tegen Wales en Nederland. Hopelijk valt de schade mee.

Martinez zag met Alexis Saelemaekers al eerder een flankspeler van de Rode Duivels geblesseerd raken. De kracht van AC Milan viel recent nog uit met een probleem aan het mediale ligament van de linkerknie. Daardoor mag hij hoogstwaarschijnlijk een kruis maken over het WK. Het is nu hopen dat de Duivels in aanloop naar het tornooi verder gespaard blijven van het nodige blessureleed.

LUKAKU

Het is ook afwachten hoe fit Romelu Lukaku aan de start van het WK verschijnt. Big Rom is al een hele tijd out met een spierscheur en speelde dit seizoen nog maar drie duels voor Internazionale. De Rode Duivels zullen hun speerpunt meer dan nodig hebben om een goed eindresultaat te boeken in Qatar. Dat maakten de Nations League-duels van eind september nog maar eens duidelijk.

LEES OOK: Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Haalt Meunier het WK?

Meest recent

Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

19
19
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

18
18
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

148
148
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

141
141
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

227
227
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

117
117
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

86
86
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

460
460
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

229
229
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

115
115
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

505
505
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

409
409
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

615
615
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

243
243
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

471
471
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

339
339
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

93
93
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

539
539
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

366
366
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

229
229
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

576
576
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

78
78
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

118
118

Meer sportnieuws