Real Madrid won tijdens het afgelopen weekend met het kleinste verschil van Getafe. De Madrilenen blijven dus gedeeld leider met de grote rivaal uit Barcelona. Morgen wacht de Koninklijke dan weer een interessante confrontatie met Shakhtar Donetsk. Mits winst, zijn de Madrilenen gekwalificeerd voor de volgende ronde van het kampioenenbal.
In de persconferentie daags voor de wedstrijd kwam Carlo Ancelotti echter met uitstekend nieuws over Thibaut Courtois over de boeg. "Het gaat veel beter met Thibaut. Het plan is dat hij donderdag begint te trainen om klaar te geraken voor zondag. We hebben met hem gesproken en hij bevestigde ons dus dat het een stuk beter gaat", aldus Ancelotti volgens Het Nieuwsblad.
Courtois sukkelde al enige tijd met pijntjes in de onderrug. Die kwamen aan het licht tijdens de interlandbreak met de Rode Duivels. Daardoor besliste hij in samenspraak met Real Madrid om enkele weken rust te nemen. Zo miste hij de voorgaande drie wedstrijden tegen Shakhtar, Osasuna en Getafe. Hij werd vervangen door tweede doelman Andriy Lunin, die enkel tegen Getafe de nul wist te houden.
Wat met Eden Hazard?
Tijdens de persconferentie werd ook aan Ancelotti gevraagd naar de status van Eden Hazard. "De kans bestaat dat Hazard zal spelen tegen Shakhtar, maar er is ook een kans dat dat niet het geval is. We zullen zijn fitheid intern bespreken met de technische en medische staf", klonk het bij de Italiaan. Het ziet er dus naar uit dat Ancelotti - zoals gewoonlijk - niet van plan is om in zijn kaarten te laten kijken.
LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”
lvboven