Higuain spuwt gal naar voetbalwereld: "Ga geen shit meer eten"

door
Higuain spuwt gal naar voetbalwereld:

Gonzalo Higuain kondigde onlangs aan dat hij na het seizoen in de Major League Soccer stopt als profvoetballer. De Argentijnse aanvaller is de voetbalwereld beu. Dat liet hij weten aan GOAL.


Higuain speelde voor River Plate, Real Madrid, Napoli, Juventus, AC Milan, Chelsea en dus Inter Miami. "Je leven verandert compleet. Ik heb heel veel ervaringen gehad. Sommige goed, sommigen slecht. Mijn boodschap aan jonge spelers is in ieder geval : je moet mentaal ijzersterk zijn om de top te bereiken. Dat is de enige manier om een mooie carrière te hebben", aldus Higuain. Hij geeft aan dat het liefde voor het spelletje verdween, vanwege alle zaken die er rondom spelen. 

Op de sociale media moeten topsporters ook veel slikken. Het is een beerput, waar de reacties - vaak anoniem - worden gezet. "Mensen praatten over me zonder dat ze me kenden. Ze beledigden en minachtten me zonder dat ze wisten wie ik was. Ze doen dit zonder dat iemand zichzelf kan verdedigen. Er zijn mensen die denken dat ze het recht hebben om iemand te beledigen, alleen maar omdat diegene veel geld verdient. Ik ben het zat om niet meer te kunnen reageren en die minachting maar te slikken. Dat is waarmee ik wil stoppen: shit eten."

Hij zal dan ook niet in het voetbal blijven. "Tenminste niet op de korte termijn. Het is een wereld die met de dag giftiger wordt. Ik wil ver weg van de sport zijn. Het is gewoon een wereld waarin ik niet meer thuishoor op een manier die ik aanvankelijk had gehoopt. Ik wil mijn horizon verbreden na het voetbal en genieten van miin familie in mijn leven."


LEES OOK: Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Is de voetbalwereld te 'giftig'?

Meest recent

Taravel over Tzolis-incident: "Dat is onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

5
5
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

54
54
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

59
59
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

104
104
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

154
154
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

18
18
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

124
124
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

252
252
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

143
143
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

74
74
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

292
292
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

74
74
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

187
187
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

308
308
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

102
102
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

154
154
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

74
74
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

113
113
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

211
211
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

186
186
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

698
698

Meer sportnieuws