TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


BUITENLAND


Er lijkt nog steeds geen sleet te zitten op Lionel Messi, wiens toekomst wel nog onzeker is. Volgende zomer loopt zijn contract in Parijs immers af. Dat lijkt ervoor te zorgen dat we de komende maanden een spelletje touwtrekken tussen PSG en zijn ex-club FC Barcelona zullen gaan krijgen. Fabrizio Romano weet dat Messi nog geen beslissing over zijn toekomst wil nemen. In september had hij al laten blijken dat hij pas na het WK zou gaan nadenken over zijn toekomst en aan dat standpunt is niets veranderd. PSG en Barça zullen dus nog tot 2023 geduld moeten oefenen.

Volgens Marca wil David Beckham tijdens de volgende transferperiode weer toeslaan. Zo staan Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez op zijn shortlist. Uiteraard zullen zij niet allen naar Miami afzakken, vooral Messi - gezien het hoge niveau dat hij nog haalt - lijkt volgend jaar nog in Europa te gaan spelen. Suarez lijkt de meest haalbare naam te zijn. De 35-jarige aanvaller is vanaf 1 januari 2023 een vrije speler en lijkt inzake loon ook niet meer peperduur te worden.

Cristiano Ronaldo aast al even op een transfer, maar volgens het Engelse blad The Telegraph zou hij echter maar één concrete aanbieding hebben gekregen van het Saoedische Al-Hilal. Ronaldo ging daar niet op in aangezien zijn grootste voorwaarde voor een nieuwe club een ticket voor de Champions League zou zijn. De ondertussen 37-jarige spits kreeg echter goed nieuws van Manchester United. Zo zou hij van Erik ten Hag de toestemming hebben gekregen om in de wintermercato op zoek te gaan naar een nieuwe club.

Frankfurt wil volgens Duitse media het contract van Daichi Kamada graag openbreken, maar die zal zijn opties zeker bekijken. Everton is een club die alvast grote interesse heeft in de voormalige speler van STVV. Leeds United en Benfica werden ook al genoemd, maar voorlopig zouden zij minder concreet zijn. Kamada kan zich mits een goed seizoen en WK dus nog meer in de kijker spelen en zit in een zeer goede positie.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Zal Messi ooit naar de MLS trekken?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

38
38
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

186
186
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

122
122
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

340
340
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

473
473
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

278
278
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

788
788
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

848
848
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

301
301
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

633
633
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

370
370
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

259
259
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws