TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


BUITENLAND


Er lijkt nog steeds geen sleet te zitten op Lionel Messi, wiens toekomst wel nog onzeker is. Volgende zomer loopt zijn contract in Parijs immers af. Dat lijkt ervoor te zorgen dat we de komende maanden een spelletje touwtrekken tussen PSG en zijn ex-club FC Barcelona zullen gaan krijgen. Fabrizio Romano weet dat Messi nog geen beslissing over zijn toekomst wil nemen. In september had hij al laten blijken dat hij pas na het WK zou gaan nadenken over zijn toekomst en aan dat standpunt is niets veranderd. PSG en Barça zullen dus nog tot 2023 geduld moeten oefenen.

Volgens Marca wil David Beckham tijdens de volgende transferperiode weer toeslaan. Zo staan Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez op zijn shortlist. Uiteraard zullen zij niet allen naar Miami afzakken, vooral Messi - gezien het hoge niveau dat hij nog haalt - lijkt volgend jaar nog in Europa te gaan spelen. Suarez lijkt de meest haalbare naam te zijn. De 35-jarige aanvaller is vanaf 1 januari 2023 een vrije speler en lijkt inzake loon ook niet meer peperduur te worden.

Cristiano Ronaldo aast al even op een transfer, maar volgens het Engelse blad The Telegraph zou hij echter maar één concrete aanbieding hebben gekregen van het Saoedische Al-Hilal. Ronaldo ging daar niet op in aangezien zijn grootste voorwaarde voor een nieuwe club een ticket voor de Champions League zou zijn. De ondertussen 37-jarige spits kreeg echter goed nieuws van Manchester United. Zo zou hij van Erik ten Hag de toestemming hebben gekregen om in de wintermercato op zoek te gaan naar een nieuwe club.

Frankfurt wil volgens Duitse media het contract van Daichi Kamada graag openbreken, maar die zal zijn opties zeker bekijken. Everton is een club die alvast grote interesse heeft in de voormalige speler van STVV. Leeds United en Benfica werden ook al genoemd, maar voorlopig zouden zij minder concreet zijn. Kamada kan zich mits een goed seizoen en WK dus nog meer in de kijker spelen en zit in een zeer goede positie.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Zal Messi ooit naar de MLS trekken?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

8
8
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

30
30
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

52
52
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

57
57
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

90
90
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

364
364
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

45
45
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

228
228
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

175
175
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

901
901
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

169
169
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

759
759
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

470
470
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

557
557
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

506
506
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

124
124
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

139
139
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

608
608
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

268
268
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

276
276
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

159
159
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws