TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi beslist over toekomst, doorbraak voor Ronaldo'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


BUITENLAND


Er lijkt nog steeds geen sleet te zitten op Lionel Messi, wiens toekomst wel nog onzeker is. Volgende zomer loopt zijn contract in Parijs immers af. Dat lijkt ervoor te zorgen dat we de komende maanden een spelletje touwtrekken tussen PSG en zijn ex-club FC Barcelona zullen gaan krijgen. Fabrizio Romano weet dat Messi nog geen beslissing over zijn toekomst wil nemen. In september had hij al laten blijken dat hij pas na het WK zou gaan nadenken over zijn toekomst en aan dat standpunt is niets veranderd. PSG en Barça zullen dus nog tot 2023 geduld moeten oefenen.

Volgens Marca wil David Beckham tijdens de volgende transferperiode weer toeslaan. Zo staan Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez op zijn shortlist. Uiteraard zullen zij niet allen naar Miami afzakken, vooral Messi - gezien het hoge niveau dat hij nog haalt - lijkt volgend jaar nog in Europa te gaan spelen. Suarez lijkt de meest haalbare naam te zijn. De 35-jarige aanvaller is vanaf 1 januari 2023 een vrije speler en lijkt inzake loon ook niet meer peperduur te worden.

Cristiano Ronaldo aast al even op een transfer, maar volgens het Engelse blad The Telegraph zou hij echter maar één concrete aanbieding hebben gekregen van het Saoedische Al-Hilal. Ronaldo ging daar niet op in aangezien zijn grootste voorwaarde voor een nieuwe club een ticket voor de Champions League zou zijn. De ondertussen 37-jarige spits kreeg echter goed nieuws van Manchester United. Zo zou hij van Erik ten Hag de toestemming hebben gekregen om in de wintermercato op zoek te gaan naar een nieuwe club.

Frankfurt wil volgens Duitse media het contract van Daichi Kamada graag openbreken, maar die zal zijn opties zeker bekijken. Everton is een club die alvast grote interesse heeft in de voormalige speler van STVV. Leeds United en Benfica werden ook al genoemd, maar voorlopig zouden zij minder concreet zijn. Kamada kan zich mits een goed seizoen en WK dus nog meer in de kijker spelen en zit in een zeer goede positie.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Zal Messi ooit naar de MLS trekken?

Meest recent

"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

31
31
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

469
469
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

85
85
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

83
83
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

220
220
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

131
131
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

249
249
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

378
378
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

194
194
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

40
40
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

313
313
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

318
318
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

65
65
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

335
335
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

475
475
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

710
710
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

641
641
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1118
1118
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

187
187
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1103
1103
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

301
301
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

363
363
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

182
182

Meer sportnieuws