'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

40 stemmen
'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

Na de overname door Todd Boehly heeft Chelsea wilde plannen. De Blues gaven in de zomer bijna 300 miljoen euro uit op de transfermarkt en willen met een nieuwe sportief directeur ook een netwerk van clubs à la City Football Group uitbouwen. De komende mercato's willen ze zich bovendien blijven versterken en de volgende toptransfer zit zelfs nu al in de pijplijn.


Volgens BILD maakt Christopher Nkunku in de zomer van 2023 de overstap naar Stamford Bridge. De 24-jarige aanvaller maakt indruk bij RB Leipzig, waar hij vorig seizoen in 52 wedstrijden maar liefst 35 goals en 20 assists liet optekenen. Ook dit seizoen zit hij alweer aan zes goals en een assist in elf wedstrijden. In juni tekende Nkunku nog maar een nieuw contract bij Leipzig, maar daarin zou wel een clausule opgenomen zijn waardoor hij na dit seizoen voor 60 miljoen euro kan vertrekken.

Chelsea zou alvast van plan zijn om die afkoopsom op tafel te leggen en volgens BILD zou het daar nu al werk van maken. Nkunku zou in het grootste geheim zelfs al een deel van zijn medische testen afgelegd hebben. Volgens de krant stuurde de club in augustus een orthopedist naar Frankfurt om daar Nkunku een deel van zijn proeven te laten afleggen, in de hoop dat het de transfer op die manier uit de kranten zou kunnen houden.

GEEN DEAL

Desondanks lekte dat nieuws eerder deze week dan toch uit, maar volgens Goal.com betreft dit fake news. Goal weet namelijk dat Nkunku helemaal geen voorcontract heeft getekend bij Chelsea en dat hij geen medische testen heeft ondergaan. Een transfer naar Chelsea is dus zeker niet nabij, al blijven de Blues in elk geval wel nog geïnteresseerd om Nkunku in de komende maanden over te nemen. Met Marc Overmars als nieuwe sportief directeur van Chelsea?

Past Nkunku bij Chelsea?

Meest recent

'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

26
26
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

141
141
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

266
266
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

73
73
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

245
245
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

431
431
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

251
251
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

148
148
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

179
179
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

182
182
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

345
345
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

698
698
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

116
116
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

459
459
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

66
66
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

362
362
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

109
109
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

42
42
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

116
116
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

387
387
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

290
290
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

119
119
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

675
675
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

370
370

Meer sportnieuws