'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

door
'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

Na de overname door Todd Boehly heeft Chelsea wilde plannen. De Blues gaven in de zomer bijna 300 miljoen euro uit op de transfermarkt en willen met een nieuwe sportief directeur ook een netwerk van clubs à la City Football Group uitbouwen. De komende mercato's willen ze zich bovendien blijven versterken en de volgende toptransfer zit zelfs nu al in de pijplijn.


Volgens BILD maakt Christopher Nkunku in de zomer van 2023 de overstap naar Stamford Bridge. De 24-jarige aanvaller maakt indruk bij RB Leipzig, waar hij vorig seizoen in 52 wedstrijden maar liefst 35 goals en 20 assists liet optekenen. Ook dit seizoen zit hij alweer aan zes goals en een assist in elf wedstrijden. In juni tekende Nkunku nog maar een nieuw contract bij Leipzig, maar daarin zou wel een clausule opgenomen zijn waardoor hij na dit seizoen voor 60 miljoen euro kan vertrekken.

Chelsea zou alvast van plan zijn om die afkoopsom op tafel te leggen en volgens BILD zou het daar nu al werk van maken. Nkunku zou in het grootste geheim zelfs al een deel van zijn medische testen afgelegd hebben. Volgens de krant stuurde de club in augustus een orthopedist naar Frankfurt om daar Nkunku een deel van zijn proeven te laten afleggen, in de hoop dat het de transfer op die manier uit de kranten zou kunnen houden.

GEEN DEAL

Desondanks lekte dat nieuws eerder deze week dan toch uit, maar volgens Goal.com betreft dit fake news. Goal weet namelijk dat Nkunku helemaal geen voorcontract heeft getekend bij Chelsea en dat hij geen medische testen heeft ondergaan. Een transfer naar Chelsea is dus zeker niet nabij, al blijven de Blues in elk geval wel nog geïnteresseerd om Nkunku in de komende maanden over te nemen. Met Marc Overmars als nieuwe sportief directeur van Chelsea?

LEES OOK: Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Past Nkunku bij Chelsea?

Meest recent

'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

0
0
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

61
61
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

33
33
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

169
169
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

163
163
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

49
49
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

71
71
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

335
335
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

301
301
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

163
163
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

302
302
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

889
889
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

56
56
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

202
202
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

286
286
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

220
220
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

219
219
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

363
363
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

47
47
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

238
238

Meer sportnieuws