'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

40 stemmen
'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

Na de overname door Todd Boehly heeft Chelsea wilde plannen. De Blues gaven in de zomer bijna 300 miljoen euro uit op de transfermarkt en willen met een nieuwe sportief directeur ook een netwerk van clubs à la City Football Group uitbouwen. De komende mercato's willen ze zich bovendien blijven versterken en de volgende toptransfer zit zelfs nu al in de pijplijn.


Volgens BILD maakt Christopher Nkunku in de zomer van 2023 de overstap naar Stamford Bridge. De 24-jarige aanvaller maakt indruk bij RB Leipzig, waar hij vorig seizoen in 52 wedstrijden maar liefst 35 goals en 20 assists liet optekenen. Ook dit seizoen zit hij alweer aan zes goals en een assist in elf wedstrijden. In juni tekende Nkunku nog maar een nieuw contract bij Leipzig, maar daarin zou wel een clausule opgenomen zijn waardoor hij na dit seizoen voor 60 miljoen euro kan vertrekken.

Chelsea zou alvast van plan zijn om die afkoopsom op tafel te leggen en volgens BILD zou het daar nu al werk van maken. Nkunku zou in het grootste geheim zelfs al een deel van zijn medische testen afgelegd hebben. Volgens de krant stuurde de club in augustus een orthopedist naar Frankfurt om daar Nkunku een deel van zijn proeven te laten afleggen, in de hoop dat het de transfer op die manier uit de kranten zou kunnen houden.

GEEN DEAL

Desondanks lekte dat nieuws eerder deze week dan toch uit, maar volgens Goal.com betreft dit fake news. Goal weet namelijk dat Nkunku helemaal geen voorcontract heeft getekend bij Chelsea en dat hij geen medische testen heeft ondergaan. Een transfer naar Chelsea is dus zeker niet nabij, al blijven de Blues in elk geval wel nog geïnteresseerd om Nkunku in de komende maanden over te nemen. Met Marc Overmars als nieuwe sportief directeur van Chelsea?

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Past Nkunku bij Chelsea?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

30
30
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

192
192
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

37
37
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

179
179
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

284
284
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

274
274
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

317
317
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

214
214
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

187
187
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

390
390
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

274
274
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

259
259
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

279
279
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

60
60
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

182
182
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

194
194
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

168
168
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

312
312
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

483
483
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

396
396
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

382
382
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

57
57
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

179
179

Meer sportnieuws