'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

door
'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

Na de overname door Todd Boehly heeft Chelsea wilde plannen. De Blues gaven in de zomer bijna 300 miljoen euro uit op de transfermarkt en willen met een nieuwe sportief directeur ook een netwerk van clubs à la City Football Group uitbouwen. De komende mercato's willen ze zich bovendien blijven versterken en de volgende toptransfer zit zelfs nu al in de pijplijn.


Volgens BILD maakt Christopher Nkunku in de zomer van 2023 de overstap naar Stamford Bridge. De 24-jarige aanvaller maakt indruk bij RB Leipzig, waar hij vorig seizoen in 52 wedstrijden maar liefst 35 goals en 20 assists liet optekenen. Ook dit seizoen zit hij alweer aan zes goals en een assist in elf wedstrijden. In juni tekende Nkunku nog maar een nieuw contract bij Leipzig, maar daarin zou wel een clausule opgenomen zijn waardoor hij na dit seizoen voor 60 miljoen euro kan vertrekken.

Chelsea zou alvast van plan zijn om die afkoopsom op tafel te leggen en volgens BILD zou het daar nu al werk van maken. Nkunku zou in het grootste geheim zelfs al een deel van zijn medische testen afgelegd hebben. Volgens de krant stuurde de club in augustus een orthopedist naar Frankfurt om daar Nkunku een deel van zijn proeven te laten afleggen, in de hoop dat het de transfer op die manier uit de kranten zou kunnen houden.

GEEN DEAL

Desondanks lekte dat nieuws eerder deze week dan toch uit, maar volgens Goal.com betreft dit fake news. Goal weet namelijk dat Nkunku helemaal geen voorcontract heeft getekend bij Chelsea en dat hij geen medische testen heeft ondergaan. Een transfer naar Chelsea is dus zeker niet nabij, al blijven de Blues in elk geval wel nog geïnteresseerd om Nkunku in de komende maanden over te nemen. Met Marc Overmars als nieuwe sportief directeur van Chelsea?

LEES OOK: ‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Past Nkunku bij Chelsea?

Meest recent

Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

2
2
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

83
83
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

172
172
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

53
53
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

422
422
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

226
226
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

259
259
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

84
84
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

132
132
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

45
45
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

73
73
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

377
377
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

50
50
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

52
52
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

124
124
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

122
122
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

181
181
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

39
39
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

162
162
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

358
358
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

115
115
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

211
211
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

59
59
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

240
240

Meer sportnieuws