'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

door
'Chelsea moet vol aan de bak voor topspits'

Na de overname door Todd Boehly heeft Chelsea wilde plannen. De Blues gaven in de zomer bijna 300 miljoen euro uit op de transfermarkt en willen met een nieuwe sportief directeur ook een netwerk van clubs à la City Football Group uitbouwen. De komende mercato's willen ze zich bovendien blijven versterken en de volgende toptransfer zit zelfs nu al in de pijplijn.


Volgens BILD maakt Christopher Nkunku in de zomer van 2023 de overstap naar Stamford Bridge. De 24-jarige aanvaller maakt indruk bij RB Leipzig, waar hij vorig seizoen in 52 wedstrijden maar liefst 35 goals en 20 assists liet optekenen. Ook dit seizoen zit hij alweer aan zes goals en een assist in elf wedstrijden. In juni tekende Nkunku nog maar een nieuw contract bij Leipzig, maar daarin zou wel een clausule opgenomen zijn waardoor hij na dit seizoen voor 60 miljoen euro kan vertrekken.

Chelsea zou alvast van plan zijn om die afkoopsom op tafel te leggen en volgens BILD zou het daar nu al werk van maken. Nkunku zou in het grootste geheim zelfs al een deel van zijn medische testen afgelegd hebben. Volgens de krant stuurde de club in augustus een orthopedist naar Frankfurt om daar Nkunku een deel van zijn proeven te laten afleggen, in de hoop dat het de transfer op die manier uit de kranten zou kunnen houden.

GEEN DEAL

Desondanks lekte dat nieuws eerder deze week dan toch uit, maar volgens Goal.com betreft dit fake news. Goal weet namelijk dat Nkunku helemaal geen voorcontract heeft getekend bij Chelsea en dat hij geen medische testen heeft ondergaan. Een transfer naar Chelsea is dus zeker niet nabij, al blijven de Blues in elk geval wel nog geïnteresseerd om Nkunku in de komende maanden over te nemen. Met Marc Overmars als nieuwe sportief directeur van Chelsea?

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Past Nkunku bij Chelsea?

Meest recent

UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

0
0
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

268
268
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

34
34
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

114
114
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

787
787
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

72
72
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

31
31
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

55
55
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

532
532
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

388
388
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1108
1108
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

349
349
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

38
38
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

186
186
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

485
485
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

323
323
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

835
835
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

238
238
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

630
630
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

106
106
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

613
613
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

768
768
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

684
684
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202

Meer sportnieuws