'Newcastle doet Engelse top slikken met knaltransfer'

door
'Newcastle doet Engelse top slikken met knaltransfer'

De gevestigde waarden aan de top van de Premier League krijgen er weldra mogelijk een flinke concurrent bij. Newcastle United kwam vorig seizoen immers in handen van steenrijke eigenaars uit Saudi-Arabië en die nieuwe eigenaars hebben grootse plannen. En dus blijft er werk gemaakt worden van versterking.


In de eerste mercato na de overnamen haalden de Magpies al een flinke dosis versterking in huis om het behoud te vrijwaren. En die koopwoede wierp zijn vruchten af: NUFC klom op vanuit de kelder van het klassement naar de elfde plaats. Het behoud werd dus vrij overtuigend gevrijwaard. En om in de komende seizoenen ook een rol te gaan spelen aan de top van het klassement bleef men verder in de zomermaanden voort zoeken naar geschikte aanwinsten.

Zo werd een nieuw transferoffensief gelanceerd op St. James' Park. Zo betaalde NUFC een slordige 40 miljoen euro om verdediger Sven Botman over te nemen van Lille OSC. Daarnaast werden met Matt Targett (Aston Villa) en Nick Pope (Burnley FC) in eigen land een linksback en doelman gevonden. En voor de komst van spits Alexander Isak werd zelfs het eigen clubrecord verbroken. De verwachting is echter dat de club in de volgende transferperiodes gewoon voort gaat met aantrekken van versterking.

50 MILJOEN
Zo zou Newcastle zijn zinnen hebben gezet op James Maddison. De Engelse spelmaker groeide de voorbije seizoenen bij Leicester City uit tot één van de smaakmakers in de Premier League. En dus zal NUFC flink moeten dokken. Zo meldt The Sun dat de middenvelder minstens 50 miljoen euro moet kosten. Al lijkt zo'n bedrag niet bepaald het grootste struikelblok voor de steenrijke eigenaars.

LEES OOK: 'Vardy verbluft met Champions League-transfer op 38ste'

🔥 Wat iedereen nu leest

René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Newcastle doet binnen de drie jaar mee voor de titel ...

Meest recent

'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

711
711
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

512
512
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

62
62
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

182
182
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

99
99
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1046
1046
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

92
92
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

211
211
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

24
24
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

671
671
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

114
114
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

1023
1023
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

615
615
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

534
534
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

798
798
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

723
723
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

469
469
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

440
440
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

231
231
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

400
400
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

687
687
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

96
96
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

1077
1077
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

233
233
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0

Meer sportnieuws