TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Kane, AC Milan wil nog een Duivel'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Standard lijkt dit seizoen William Balikwisha eindelijk helemaal door te breken. De 23-jarige middenvelder heeft onder Ronny Deila een basisplaats afgedwongen en was vorig weekend tegen Club Brugge nog één van de uitblinkers. Standard zou het ijzer willen smeden terwijl het heet is en zou daarom de onderhandelingen met Balikwisha over een contractverlenging al opgestart hebben. Zijn huidige overeenkomst loopt na dit seizoen af.



Wie tegenwoordig ook in Luik rondloopt, is Paul-José Mpoku. De middenvelder onderhoudt momenteel zijn conditie bij SL16 FC, maar laat weten dat hij al getekend heeft bij een buitenlandse club. De naam van die club onthulde hij niet, maar vanaf december gaat hij aan de slag in een competitie waar hij nog niet actief was. Hij stond ook dicht bij een contract van korte duur bij een Belgische club, maar dat ging niet door.

BUITENLAND

AC Milan blijft zeer druk bezig op de transfermarkt, ondanks dat die pas in januari weer open gaat. Zo maken de Rossoneri nu al werk van de komst van Jakub Kiwior. Ze zouden al een akkoord bereikt hebben met Spezia ter waarde van 18 miljoen euro, terwijl ook de onderhandelingen met de 22-jarige Poolse international al vergevorderd zouden zijn. Opmerkelijk: in 2019 mocht Kiwior nog voor amper 10.000 euro vertrekken bij Anderlecht.



Daarnaast denkt de Italiaanse kampioen ook nog aan offensieve versterking, waarvoor ze nog maar eens bij een Rode Duivel uitgekomen zijn. Milan zou namelijk ook de situatie van Jérémy Doku van nabij volgen. Het zou goed kunnen dat de 20-jarige winger in de zomer van 2023 op de markt komt, want hij komt momenteel niet al te vaak aan spelen toe bij Stade Rennes en zal dan nog maar twee jaar contract hebben.

De voorbije jaren werd Harry Kane al een paar keer gelinkt aan een transfer, maar tot dusver bleef hij telkens bij Tottenham. Daar zou echter verandering in kunnen komen, want nu zou Chelsea alles op alles willen zetten om de 29-jarige spits binnen te halen. Ook Bayern München ligt op de loer, maar het zouden vooral de Blues zijn die alles op alles zouden willen zetten. Kane heeft nog twee jaar contract bij de Spurs en dus lijkt een transfer niet onmogelijk.



Bij FC Barcelona moeten ze na dit seizoen afscheid nemen van Sergio Busquets. De ervaren middenvelder zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract te verlengen, want hij wil nog een laatste buitenlandse avontuur aangaan. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar de Verenigde Staten, waar Inter Miami al contact met hem opgenomen zou hebben.

LEES OOK: Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Kan Doku volgende zomer beter vertrekken bij Rennes?

Meest recent

Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

3
3
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

19
19
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

28
28
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

281
281
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

34
34
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

53
53
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

192
192
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

118
118
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

43
43
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

147
147
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

151
151
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

190
190
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1190
1190
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

78
78
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

266
266
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

312
312
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

70
70
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

219
219
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

355
355
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

80
80
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

196
196
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

105
105
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

637
637
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

408
408
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

306
306

Meer sportnieuws