Hommeles bij Juventus: fans keren zich tegen aanvoerder

101 stemmen
Hommeles bij Juventus: fans keren zich tegen aanvoerder

De Serie A is intussen zeven speeldagen ver en we kunnen toch stellen dat een aantal titelfavorieten hun start een beetje gemist hebben. Dat is zeker het geval bij Juventus, dat amper 10 op 21 wist te pakken en daardoor op een teleurstellende achtste plaats staat. Doordat ze ook nul op zes pakten in de Champions League heeft de Oude Dame nu al vijf officiële wedstrijden op rij niet gewonnen.


Het is daardoor volop crisis in Turijn, waar ze afgelopen weekend een nieuw dieptepunt beleefden. Na een domme rode kaart voor Di Maria in de eerste helft ging Juventus met de billen bloot op het veld van promovendus Monza, dat hen met 1-0 kon verrassen. Achter de schermen zou het stevig rommelen bij de club, waar voorzitter Andrea Agnelli en vice-voorzitter Pavel Nedved elkaar in de haren zouden zitten over het al dan niet ontslaan van trainer Massimiliano Allegri.

Ondertussen hebben de supporters zich ook nog eens helemaal tegen aanvoerder Leonardo Bonucci gekeerd. De 35-jarige probeerde na de blamage in Monza de brokken met de fans te lijmen door zijn ploegmaats te verplichten om het meegereisde publiek alsnog te gaan groeten, maar dat gebaar viel helemaal verkeerd bij de harde kern.

LACHWEKKEND
"Bonucci is nooit een leider geweest en zal dat ook nooit worden. Niet bij Treviso, noch Pisa, noch Bari, noch Milan en zeker niet bij Juventus", stellen de ultra's snoeihard in een statement. "We worden geconfronteerd met scènes die we niet begrijpen en lachwekkend en ridicuul vinden, bedacht door iemand die zichzelf als een leider beschouwt, maar zich gedraagt als een verrader. Als er een hiërarchie is, dan is daar een reden voor. Een goede soldaat maakt niet per se een goede generaal."  De fans hebben Bonucci zijn uitstapje naar AC Milan in het seizoen 2017/18 duidelijk nog steeds niet vergeven, getuige de verwijzing naar een verrader.

Zal Juventus zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

0
0
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

24
24
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

64
64
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

127
127
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

188
188
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

55
55
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

43
43
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

206
206
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

79
79
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

262
262
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

238
238
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

66
66
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

58
58
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

494
494
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

65
65
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

172
172
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

314
314
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

159
159
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

295
295
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

46
46
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

130
130
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

113
113

Meer sportnieuws