Standard-pion bekoort: "Kan zelfs in selectie Duivels zitten"

door
Standard-pion bekoort:

Standard pakte zondag de scalp van Club Brugge. De Rouches stuurden de landskampioen met 3-0 terug naar West-Vlaanderen. Philip Zinckernagel en William Balikwisha scoorden de Luikse doelpunten.


Die eerste liet zich zo meteen opmerken bij zijn basisdebuut. De Deen zette zijn ploeg op het halfuur op voorsprong. Net na het uur nam hij de 2-0 voor zijn rekening. Ook Balikwisha zette zijn naam op het scorebord. De broer van Antwerp-speler Michel-Ange lijkt eindelijk door te breken aan de boorden van de Maas. Ex-voetballer en analist Joachim Mununga zag bij RTBF alvast een enorm potentieel in de speler.

Ook Nicolas Raskin (21) kon Mununga bekoren. "We praten veel over Zinckernagel, maar ik zag een speler wie het einde van de transferperiode goed gedaan heeft, en dat is Raskin. Hij kan zich eindelijk concentreren op zijn voetbal. Hij is een speler met veel potentieel, maar de laatste tijd was hij een beetje een karikatuur van zichzelf. Maar als hij presteert zoals in de wedstrijd tegen Brugge, denk je dat zo'n Raskin zelfs in de kern van de Duivels kan zitten", klonk het.

AA GENT

Raskin speelde in de jeugd voor Standard en RSC Anderlecht. Later sloot hij zich aan bij de U21 van AA Gent. Hij zou uiteindelijk één keer uitkomen voor de hoofdmacht van de Buffalo's. Daarna trok hij naar Standard, waar hij helemaal doorbrak. Raskin zit ondertussen al aan 87 optredens voor de Luikenaars en is er zo goed als uitgegroeid tot een vaste basispion. De 21-jarige flirtte deze zomer met een transfer, maar bleef toch aan boord. Zijn contract loopt nog door tot midden volgend jaar.

LEES OOK: Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Hij verdient een selectie voor de Duivels momenteel ...

Meest recent

"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

2
2
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

19
19
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

73
73
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

53
53
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

72
72
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

124
124
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

69
69
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

58
58
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

59
59
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

88
88
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

215
215
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

170
170
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

155
155
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

71
71
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

67
67
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

135
135
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

192
192
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

283
283
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

163
163
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

106
106
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

209
209
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

404
404
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

71
71
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

126
126
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

543
543

Meer sportnieuws