'Man Utd verrast vriend en vijand met opvolger Ronaldo'

door
'Man Utd verrast vriend en vijand met opvolger Ronaldo'

Manchester United lijkt de trein stilaan weer op de rails te hebben. Het zag zijn laatste twee competitiewedstrijden tegen Crystal Palace en Leeds United wel uitgesteld worden, maar had daarvoor wel twaalf op twaalf gepakt in de Premier League. Grootste slachtoffer van die heropleving werd Cristiano Ronaldo, die dezer dagen kniezend vanop de bank moet toekijken.


Erik ten Hag heeft in zijn basiself geen plaats meer voor de Portugese vedette, die in de zomer nog tevergeefs probeerde om een transfer te forceren. Na het seizoen loopt zijn contract op Old Trafford echter af en gezien de huidige situatie lijkt de kans onbestaande dat de optie voor een extra jaar nog gelicht zal worden. United zou daarom nu al rondkijken naar een vervanger en daarvoor bij een verrassende naam uitkomen.

Volgens Daily Express en Calciomercato zouden ze niemand minder dan Antoine Griezmann willen binnenhalen. De Franse aanvaller is momenteel het middelpunt van een dispuut tussen FC Barcelona en Atletico Madrid, dat hem dit seizoen huurt. Omdat de Madrilenen het niet zien zitten om de aankoopoptie van 40 miljoen euro te betalen, komt Griezmann dit seizoen tot dusver zelden meer dan een halfuur in actie om te verhinderen dat de optie automatisch gelicht wordt. Bij Barça zijn ze dan weer van mening dat de optie al gelicht werd doordat Griezmann vorig seizoen meer dan 50 procent van de minuten speelde.

UITWEG
Man Utd zou dus een uitweg kunnen bieden uit die patstelling door Griezmann in de zomer weg te halen. Ten Hag zou alvast voor het idee gewonnen zijn, omdat het profiel van Griezmann perfect past in de speelwijze die hij voor ogen heeft. Het is enkel nog afwachten met welke club United precies aan de onderhandelingstafel zal moeten zitten en welk bedrag ze voor de 31-jarige Fransman op tafel zullen moeten leggen.

JOUW MENING TELT:
Zou Griezmann een aanwinst zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

67
67
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

19
19
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

34
34
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

85
85
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

150
150
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

608
608
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

87
87
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

378
378
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

86
86
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1147
1147
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

669
669
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1671
1671
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

716
716
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

635
635
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

512
512
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

569
569
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

421
421
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws