AC Milan verliest topper tegen Napoli, PSG dankt Messi

door
AC Milan verliest topper tegen Napoli, PSG dankt Messi

Er stonden zondagavond nog enkele toppers op het programma, onder meer in de Serie A en de Ligue 1. In Italië deed landskampioen AC Milan een slechte zaak, want het liet zich in eigen stadion verrassen in de topper tegen Napoli, dat daardoor naast Atalanta aan de leiding komt. PSG dankte dan weer dankzij Lionel Messi de drie punten op het veld van Lyon.


Milan begon aan de topper met Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere in de basis. Zij zagen een rustige eerste helft, maar na rust barstte de partij snel los. De bij de rust ingevallen Dest gaf na tien minuten een strafschop weg met een overtreding op Kvaratskhelia in de zestien en Politano nam het geschenk dankbaar aan. Milan moest in de achtervolging, maar kwam 20 minuten voor tijd ook langszij. De Ketelaere zette een aanval op en uiteindelijk werkte Giroud die af.

Milan had bloed geroken en ging op jacht naar de overwinning, maar de goal viel verrassend aan de overkant. Invaller Simeone kopte overtuigend raak en bezorgde Milan zo zijn eerste nederlaag van het seizoen. Daardoor moeten de Rossoneri voorlopig leiders Atalanta en Napoli laten lopen.

MESSI BESLIST
In Frankrijk boekte PSG een zuinige zege in de topper tegen Lyon. Na vijf minuten kwam het al op voorsprong na een knappe één-twee tussen Lionel Messi en Neymar, afgewerkt door die eerste. Vroeg in de tweede helft leek de Argentijn nog een tweede keer te gaan scoren, maar Lukeba haalde zijn poging nog van de lijn. Omdat ook een goal van Ramos in de slotminuut nog afgekeurd werd, bleef het uiteindelijk bij 0-1.


LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Moet AC Milan zich zorgen maken over deze nederlaag?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

28
28
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

19
19
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

55
55
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

88
88
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

273
273
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

269
269
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

178
178
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

207
207
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

189
189
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

175
175
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

446
446
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

382
382
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

429
429
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

235
235
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

434
434
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws