AC Milan verliest topper tegen Napoli, PSG dankt Messi

door
AC Milan verliest topper tegen Napoli, PSG dankt Messi

Er stonden zondagavond nog enkele toppers op het programma, onder meer in de Serie A en de Ligue 1. In Italië deed landskampioen AC Milan een slechte zaak, want het liet zich in eigen stadion verrassen in de topper tegen Napoli, dat daardoor naast Atalanta aan de leiding komt. PSG dankte dan weer dankzij Lionel Messi de drie punten op het veld van Lyon.


Milan begon aan de topper met Alexis Saelemaekers en Charles De Ketelaere in de basis. Zij zagen een rustige eerste helft, maar na rust barstte de partij snel los. De bij de rust ingevallen Dest gaf na tien minuten een strafschop weg met een overtreding op Kvaratskhelia in de zestien en Politano nam het geschenk dankbaar aan. Milan moest in de achtervolging, maar kwam 20 minuten voor tijd ook langszij. De Ketelaere zette een aanval op en uiteindelijk werkte Giroud die af.

Milan had bloed geroken en ging op jacht naar de overwinning, maar de goal viel verrassend aan de overkant. Invaller Simeone kopte overtuigend raak en bezorgde Milan zo zijn eerste nederlaag van het seizoen. Daardoor moeten de Rossoneri voorlopig leiders Atalanta en Napoli laten lopen.

MESSI BESLIST
In Frankrijk boekte PSG een zuinige zege in de topper tegen Lyon. Na vijf minuten kwam het al op voorsprong na een knappe één-twee tussen Lionel Messi en Neymar, afgewerkt door die eerste. Vroeg in de tweede helft leek de Argentijn nog een tweede keer te gaan scoren, maar Lukeba haalde zijn poging nog van de lijn. Omdat ook een goal van Ramos in de slotminuut nog afgekeurd werd, bleef het uiteindelijk bij 0-1.


LEES OOK: Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Moet AC Milan zich zorgen maken over deze nederlaag?

Meest recent

Edozie naar Club Brugge? Analist velt helder verdict

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

202
202
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

209
209
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

73
73
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

206
206
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

96
96
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

164
164
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

94
94
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

136
136
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1260
1260
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

234
234
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

85
85
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

52
52
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

636
636
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

186
186
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

248
248
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

870
870
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

989
989
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

113
113
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

254
254
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

114
114
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

221
221
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

139
139
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

134
134
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

541
541

Meer sportnieuws