Conceicao gunt Club geen details over tactisch plan

door
Conceicao gunt Club geen details over tactisch plan

FC Porto en Club Brugge kijken elkaar morgen in de ogen voor de tweede speeldag van de Champions League. De Portugese topclub dient zich te verzekeren van een driepunter als het een kans wil maken op een Europese overwintering. Porto-coach Sergio Conceicao lijkt de druk dan ook stilaan te voelen. 


FC Porto is de grote favoriet voor de partij tegen Club Brugge. De Portugese topclub geniet dan ook een enorme status in het Europese voetbal. Toch lijkt Porto-trainer Sergio Conceicao niet al te zeker te zijn van zijn stuk tegen de Belgische landskampioen. Zo weigerde hij bij de Portugese pers om details vrij te geven over zijn tactisch plannetje. 

Tegen Club Brugge kan FC Porto geen beroep doen op Mehdi Taremi en Otavio. Eerstgenoemde is geschorst, terwijl Otavio op zijn beurt dan weer revalideert van een hardnekkige blessure. Het ziet er dus naar uit dat Evanilson morgen als spits zal aantreden tegen Club Brugge. Of hij een duo zal vormen met Toni Martinez is nog maar de vraag, want net daarover deed Conceicao bijzonder geheimzinnig. "Martinez en Evanilson zijn verschillende spelers. Misschien starten ze allebei tegen Club Brugge. We zullen zien. Ik ga hier niets over mijn strategie uit de doeken doen", aldus Conceicao aan MaisFutbol

Porto mist absolute goalgetter

Het gemis van Mehdi Taremi zou wel eens zwaarder kunnen uitvallen voor FC Porto dan gedacht. De Iraniër was het voorbij seizoen immers goed voor maar liefst twintig doelpunten en twaalf assists. Ook dit seizoen was de 30-jarige aanvaller al goed bij schot met vier doelpunten in zes wedstrijden. Bij Club Brugge zullen ze dus alvast niet malen over de schorsing van Taremi. 

LEES OOK: 'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Hoe moet Club Brugge starten tegen Porto?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

48
48
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

43
43
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

65
65
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

79
79
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

98
98
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

92
92
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

190
190
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

126
126
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

152
152
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

227
227
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

238
238
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

222
222
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

400
400
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

650
650
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

319
319
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

502
502
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

425
425
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

437
437
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72

Meer sportnieuws