Momenteel vertoeft Racing Genk in het Nederlandse Tegelen, waar het zijn derde voorbereidingsweek inzet. Tussendoor oefenden de Genkenaars op woensdag ook tegen de amateurs van SC Irene Tegelen. Vorig jaar speelden beide ploegen al een oefenduel tegen elkaar, wat eindigde in een ruime nederlaag voor de Nederlanders. Dit jaar doet Genk zelfs nog een doelpuntje beter.
De coach van Genk vroeg voorafgaand aan de match om hoge druk naar voren. De spelers hadden de boodschap begrepen en voerden die dan ook naar behoren uit. Tegen de rust stond het reeds 0-7. Nieuweling Albian Muzaqi, die overkwam van PSV, haalde zijn gram en scoorde een loepzuivere hattrick. De andere doelpunten voor de rust kwamen van Jordy Croux, Anthony Limbombe en Fabien Camus.
De tweede helft begon wat slapjes, totdat Muzaqi besloot de doelpuntenkermis verder te zetten en zijn vierde maakte. Benji De Ceulaer en Thomas Buffel stuwden Genk richting dubbele cijfers en Jelle Vossen legde in de laatste minuten de 0-11 eindstand vast. De vreugde werd wel getemperd door de blessure van Ayub Masika. De middenvelder viel tijdens de opwarming uit met een kniekwetsuur.
Scoreverloop:
0-1 (10’) Jordy Croux
0-2 (19’) Albian Muzaqi
0-3 (22’) Anthony Limbombe (strafschop)
0-4 (25’) Fabien Camus
0-5 (27’) Albian Muzaqi
0-6 (35’) Fabien Camus
0-7 (36’) Albian Muzaqi
0-8 (52’) Albian Muzaqi
0-9 (72’) Benji De Ceulaer
0-10 (77’) Thomas Buffel
0-11 (86’) Jelle Vossen
LEES OOK:
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?