Barcelona vindt oplossing voor floptransfer

door
Barcelona vindt oplossing voor floptransfer

FC Barcelona roerde zich stevig tijdens de afgelopen transferperiode. De Blaugrana verraste vriend en vijand door Robert Lewandowski richting het Camp Nou te halen, en ook andere topspelers als Koundé, Raphinha, Kessié, Christensen, Alonso en Bellerin kwamen de troepen van Xavi versterken. Redenen genoeg om aan te nemen dat FC Barcelona opnieuw een te duchten titelkandidaat wordt.


In de competitie boekte FC Barcelona een knappe tien op twaalf. Na een misstap tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen Rayo Vallecano, kreeg Xavi zijn ploeg stilaan op de rails. Ook gisteren werd er op het veld van Sevilla overtuigend gewonnen. Via Lewandowski, Raphinha en Garcia boekte de Blaugrana een knappe 0-3 zege tegen de Andalusiërs.

Ondanks het feit dat de Spaanse transfermarkt gesloten is, mag de club wel nog uitgaande transfers afronden. Zo weet Fabrizio Romano dat de Blaugrana (eindelijk) een oplossing vond voor Miralem Pjanic. De 32-jarige Bosniër is een absolute grootverdiener bij de Catalaanse topclub, en mag gezien zijn bankzittersstatuut vertrekken. Sharjah FC biedt nu de oplossing.

Richting het Midden-Oosten

Sharjah FC is op dit moment actief in de hoogste klasse van de Verenigde Arabische Emiraten. Het is nog niet duidelijk welke transfersom de club op tafel legt voor Pjanic, al zijn volgens Romano de details rond de overgang reeds afgerond. De 32-jarige middenvelder zal er een meerjarig contract ondertekenen, en krijgt er met Paco Alcacer meteen een ‘bekende’ ploegmaat bij. Zo was Alcacer de voorbije jaren actief bij Villarreal, en was hij meermaals de tegenstander van Pjanic.

LEES OOK: Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Heeft Pjanic voldoende kansen gekregen bij Barcelona?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

15
15
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

9
9
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

35
35
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

16
16
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

122
122
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

30
30
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

40
40
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

54
54
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

174
174
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

152
152
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

78
78
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

69
69
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

154
154
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

186
186
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

46
46
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

59
59
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

80
80
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

820
820
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

160
160
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

287
287
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

84
84
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

266
266
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

71
71
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

278
278

Meer sportnieuws