Barcelona vindt oplossing voor floptransfer

door
Barcelona vindt oplossing voor floptransfer

FC Barcelona roerde zich stevig tijdens de afgelopen transferperiode. De Blaugrana verraste vriend en vijand door Robert Lewandowski richting het Camp Nou te halen, en ook andere topspelers als Koundé, Raphinha, Kessié, Christensen, Alonso en Bellerin kwamen de troepen van Xavi versterken. Redenen genoeg om aan te nemen dat FC Barcelona opnieuw een te duchten titelkandidaat wordt.


In de competitie boekte FC Barcelona een knappe tien op twaalf. Na een misstap tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen Rayo Vallecano, kreeg Xavi zijn ploeg stilaan op de rails. Ook gisteren werd er op het veld van Sevilla overtuigend gewonnen. Via Lewandowski, Raphinha en Garcia boekte de Blaugrana een knappe 0-3 zege tegen de Andalusiërs.

Ondanks het feit dat de Spaanse transfermarkt gesloten is, mag de club wel nog uitgaande transfers afronden. Zo weet Fabrizio Romano dat de Blaugrana (eindelijk) een oplossing vond voor Miralem Pjanic. De 32-jarige Bosniër is een absolute grootverdiener bij de Catalaanse topclub, en mag gezien zijn bankzittersstatuut vertrekken. Sharjah FC biedt nu de oplossing.

Richting het Midden-Oosten

Sharjah FC is op dit moment actief in de hoogste klasse van de Verenigde Arabische Emiraten. Het is nog niet duidelijk welke transfersom de club op tafel legt voor Pjanic, al zijn volgens Romano de details rond de overgang reeds afgerond. De 32-jarige middenvelder zal er een meerjarig contract ondertekenen, en krijgt er met Paco Alcacer meteen een ‘bekende’ ploegmaat bij. Zo was Alcacer de voorbije jaren actief bij Villarreal, en was hij meermaals de tegenstander van Pjanic.

JOUW MENING TELT:
Heeft Pjanic voldoende kansen gekregen bij Barcelona?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

37
37
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

13
13
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

26
26
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

77
77
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

144
144
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

582
582
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

86
86
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

372
372
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

84
84
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1130
1130
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

668
668
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

474
474
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1652
1652
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

710
710
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

630
630
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

507
507
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

567
567
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

419
419
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws