Anderlecht lijkt in een dip beland te zijn, want het heeft zijn laatste drie wedstrijden allemaal verloren. De nederlaag tegen Young Boys Bern bleef nog zonder gevolgen omdat Paars-Wit na strafschoppen alsnog de groepsfase van de Conference League haalde, maar de verliespartijen tegen Union en AA Gent hebben ervoor gezorgd dat de concurrentie weer wat meer uitgelopen is.
Met negen op achttien staat Anderlecht pas achtste en dus kan het zich zondag tegen OH Leuven eigenlijk geen nieuwe misstap veroorloven. Felice Mazzu kan voor die wedstrijd wel rekenen op versterking, want met Jan Vertonghen en Amadou Diawara zitten de laatste twee aanwinsten meteen in de selectie. De kans lijkt groot dat minstens één van hen ook aan de aftrap zal komen.
Die nieuwkomers zorgen er uiteraard wel voor dat er slachtoffers vallen en die vallen toch wel op. Zo valt zomeraankoop Ishaq Abdulrazak nu al naast de selectie, terwijl ook Benito Raman er niet bij is. De aanvaller werd de voorbije dagen nog aan een transfer naar AZ gelinkt, maar die kwam er uiteindelijk niet. Hij moet nu met een blessure verstek geven voor de komst van OHL.
Selectie / Sélection. 🟣⚪️ #ANDOHL pic.twitter.com/3hmc1Qb3X2
— RSC Anderlecht (@rscanderlecht) September 3, 2022
LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig
Jannick Lanckriet