'Club wacht af: Berge-geruchten getemperd'

door
'Club wacht af: Berge-geruchten getemperd'

Club Brugge heeft een behoorlijk succesvolle week achter de rug aan het transferfront. Zo rondde Blauw-Zwart de komst van Raphael Onyedika en Roman Yaremchuk af, terwijl het contract van Hans Vanaken werd opengebroken. Daags voor het sluiten van de mercato worden dan ook geen al te grote deals meer verwacht.


In principe heeft Club nochtans tot aanstaande dinsdag om zich verder te versterken. Maar de spelerslijst voor de Champions League moet vrijdagavond binnen zijn, in principe zal Blauw-Zwart daarna ook geen inkomende transfers afronden vermits deze spelers niet speelgerechtigd zouden zijn in Europa. Als de landskampioen alsnog toeslaat, zal dat dus voor de deadline van de UEFA gebeuren. Aan geruchten alvast geen gebrek.

Vanuit Engeland werd het dossier van Sander Berge immers opnieuw aangewakkerd. De Noorse middenvelder staat al een hele zomer op de verlanglijst van Club Brugge. Maar Sheffield United wil zijn sterkhouder niet laten gaan en hanteert een veel te hoge transferprijs. Zijn komst leek dan ook niet meer aan de orde bij Blauw-Zwart. Daar dacht men bij Football Insider anders over. Zo beweerde het Engelse medium dat alsnog een akkoord was bereikt over de Noor.

GÉÉN AKKOORD
Bij The Telegraph werden die geruchten inmiddels wat genuanceerd. Daar ontkent men dat er sprake is van een eventueel akkoord, maar Sheffield zou momenteel wel nog spreken met Club Brugge en naar vervanging speuren voor moest alsnog een doorbraak worden gevonden. Thomas Taecke, Club-watcher bij Het Laatste Nieuws, gaat zelfs nog een stapje verder. Volgens hem kloppen de recente berichten rond Berge helemaal niet.

LEES OOK: 'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

Club heeft momenteel voldoende opties op het middenveld ...

Meest recent

'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

584
584
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

0
0
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

35
35
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

80
80
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

14
14
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

84
84
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

95
95
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

154
154
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

151
151
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

56
56
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

25
25
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

277
277
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

326
326
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

28
28
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

360
360
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

41
41
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

261
261
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

217
217
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

38
38
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

75
75
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

26
26
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

488
488
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

176
176
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

84
84

Meer sportnieuws