Dries Mertens houdt vertrouwen in plaatsing voor het Europees kampioenschap met België. De revelatie van dit seizoen van PSV gaat dinsdag tegen Duitsland tevens voor een droomscenario.
Eden Hazard en Dries Mertens wachtten tot vrijdag nog op hun eerste treffer voor
De Rode Duivels. Hazard maakte vrijdag zijn eerste doelpunt in het rode shirt van de Belgen, Mertens was blij voor de internationale ster. "Ik zei altijd al tegen Hazard dat het doelpunt wel zou komen. Iedereen scoort uiteindelijk wel een keer. Ik ben blij voor hem", aldus Mertens, die zelf niet lang meer wil wachten op zijn eerste internationale treffer. "Ik heb geen zin om net als Hazard 23 wedstrijden te moeten wachten op het eerste doelpunt."
In de tweede helft kreeg Mertens een forse aanslag op zijn ledematen te verduren. "Dat was een aardige aanslag ja. Ik heb nu wel een beetje last van mijn knie." Maar de kleine aanvaller kan dinsdag wel weer in actie komen tegen de Duitsers. "We moeten vooruit durven voetballen tegen Duitsland. Laat mij de 0-1 maar scoren in de 90ste minuut. Of neem maar de 94ste", grapte Mertens.