'Kompany blijft shoppen in België, stevig bod geweigerd'

door
'Kompany blijft shoppen in België, stevig bod geweigerd'

Met een zes op 15 ging Vincent Kompany matig van start bij Burnley FC. In de slotweek van de zomermercato aast onze landgenoot dan ook nog op versterking. Daarbij heeft hij zijn oog blijkbaar nog maar eens laten vallen op de Jupiler Pro League.


Eerder deze zomer volgde Josh Cullen de ex-coach van Anderlecht reeds naar de Engelse tweedeklasser, die vervolgens in ons land ook Samuel Bastien, Manuel Benson en Vitinho wegplukte bij respectievelijk Standard, Antwerp en Cercle. Voorts pronkten naar verluidt nog tal van andere (oude) bekenden uit de Belgische competitie op Kompany zijn ruime verlanglijstje.

Daar mag nu nog een naam aan worden toegevoegd. Het Belang van Limburg meldt namelijk dat Burnley een bod van maar liefst vier miljoen heeft uitgebracht op STVV-verdediger Ameen Al-Dakhil. Zelf betaalden de Kanaries in januari slechts een half miljoen om de 20-jarige Jonge Duivel over te nemen van Standard. Al-Dakhil diende toen als pasmunt in de zaak-Edmilson.

5 MILJOEN?
Toch nemen de Kanaries niet zomaar genoegen met het winstgevende voorstel. Meer zelfs: nog volgens dezelfde krant blijft Al-Dakhil deze zomer bij voorkeur gewoon aan boord. Transferwatcher Sacha Tavolieri meent dan weer dat een miljoentje meer al kan volstaan voor Kompany om zijn slag alsnog thuis te halen in Sint-Truiden. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Transferstunt in Premier League: Walker tekent voor 2 jaar

Ziet u een toekomstige topper in Al-Dakhil?

Meest recent

'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

7
7
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

23
23
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

71
71
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

167
167
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

490
490
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

91
91
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

280
280
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

192
192
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1474
1474
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

159
159
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

205
205
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

300
300
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

331
331
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

453
453
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

605
605
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1087
1087
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

154
154
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

612
612
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

313
313
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

742
742
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

593
593
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

774
774
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

677
677
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

379
379

Meer sportnieuws