Lestienne bezig aan onwaarschijnlijk seizoen

door
Lestienne bezig aan onwaarschijnlijk seizoen

Hoe zou het nog zijn met Maxime Lestienne? De linkerflankaanvaller trok eind januari naar Singapore. Daar gaat het goed met de Belg, want de prestaties van Lestienne mogen er zeker gezien worden.


Lestienne speelt er voor Lion City Sailors, waar hij zeer goed zijn brood weet te verdienen, en die club staat momenteel op een eerste plaats in de Singapore Premier League. Lestienne is er de grote sterspeler en dat valt ook te zien aan zijn statistieken. Die zijn werkelijk indrukwekkend. Lestienne speelde tot op heden 24 matchen voor zijn nieuwe werkgever en met 9 goals en maar liefst 19 assists is hij in die 24 matchen betrokken bij 28 doelpunten. Een bijzonder straf gemiddelde. De ondertussen 30-jarige Lestienne kan zich mogelijk weer in de kijker spelen van andere clubs.

UITGEBREID CV

Hij speelde ondertussen al een straf cv bij elkaar. Lestienne verdedigde in zijn carrière al de kleuren van Moeskroen, Club Brugge, Al-Arabi, Genoa, PSV, Rubin Kazan, Malaga en Standard. In België speelde Lestienne in totaal 292 wedstrijden, waarin hij 64 keer wist raak te treffen. Hij deelde ook nog eens 52 assists uit. Lestienne ligt nog tot 31 december 2023 onder contract bij de ploeg uit Singapore. Zal hij er ook daadwerkelijk tot dan blijven?

In onderstaande samenvatting kan je Lestienne aan het werk zien bij zijn club.

   

LEES OOK: Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

Zal Lestienne ooit nog terugkeren naar België?

Meest recent

Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

0
0
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

70
70
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

31
31
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

82
82
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

88
88
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

13
13
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

80
80
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

245
245
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

99
99
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

459
459
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

156
156
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

159
159
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

185
185
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

120
120
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

264
264
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

191
191
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

344
344
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

244
244
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

415
415
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

174
174
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

186
186
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

113
113
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

252
252
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

914
914

Meer sportnieuws