'United overweegt drastische ingreep met nukkige Ronaldo'

door
'United overweegt drastische ingreep met nukkige Ronaldo'

Manchester United is dramatisch aan het nieuwe seizoen begonnen. Na twee speeldagen staan de Mancunians troosteloos onderaan het klassement in de Premier League met nul punten op de teller. Het geleverde spel is dan ook niet om aan te gluren en daarnaast krijgt de club ook nog eens te maken met een nukkige superster.


Een jaartje geleden keerde Cristiano Ronaldo nochtans door de grote poort terug naar Old Trafford. Maar hoewel hij zelf goed was voor de nodige doelpunten, bleef United vorig seizoen zonder prijzen én zonder Champions League-ticket achter. Omdat hij naar verluidt weinig vertrouwen had in de wederopbouw onder Erik ten Hag, werd begin deze zomer dan ook snel duidelijk dat Ronaldo zo snel mogelijk wil vertrekken in Manchester.

Een transfer bleek echter niet voor de hand te liggen. In een poging om één en ander te forceren, liet Ronaldo de voorbereiding dan ook grotendeels aan zich voorbij gaan wegens 'familiale redenen'. Desondanks bleef zijn vertrekwens onvervuld. Vorige week tegen Brighton (1-2-nederlaag) viel hij uiteindelijk toch in en zaterdag tegen Brentford (4-0-nederlaag) startte CR7 zelfs in de basis. Maar ondanks enkele kansen kon hij zijn ploeg niet van een afgang behoeden. Integendeel.

CONTRACTONTBINDING
Ronaldo liep een hele avond behoorlijk geïrriteerd rond. Hij maakte meermaals misbaar ten opzichte van zijn ploegmaats. Meteen na de match stormde hij dan weer de catacomben in. Assistent-trainer Steve McLaren maande hem nog aan om de meegereisde fans te groeten, maar dat weigerde Ronaldo waarop een stevige discussie ontstond. De frustratie is uiteraard begrijpelijk voor een superkampioen als de Portugees, maar zijn gedrag is natuurlijk nefast voor de situatie.

En dat beseft de clubleiding nu ook. Zo meldt Sky Sports dat United overweeg om drastisch in te grijpen. Indien Ronaldo de knop niet snel omdraait en zijn gedrag aanpast, zou de club eraan denken om zijn contract te ontbinden. Welke (financiële) gevolgd dat zal hebben voor beide partijen, is voorlopig niet duidelijk. Maar wel staat vast dat de situatie op Old Trafford met de dag explosiever wordt.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

United kan Ronaldo beter laten gaan ...

Meest recent

SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

12
12
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

98
98
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

75
75
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

17
17
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

121
121
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

391
391
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

243
243
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

122
122
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

99
99
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

59
59
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

143
143
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

414
414
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

144
144
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

94
94
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

621
621
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

553
553
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

590
590
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

273
273
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

185
185
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

182
182
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

500
500
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

397
397
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

209
209

Meer sportnieuws