'United overweegt drastische ingreep met nukkige Ronaldo'

285 stemmen
'United overweegt drastische ingreep met nukkige Ronaldo'

Manchester United is dramatisch aan het nieuwe seizoen begonnen. Na twee speeldagen staan de Mancunians troosteloos onderaan het klassement in de Premier League met nul punten op de teller. Het geleverde spel is dan ook niet om aan te gluren en daarnaast krijgt de club ook nog eens te maken met een nukkige superster.


Een jaartje geleden keerde Cristiano Ronaldo nochtans door de grote poort terug naar Old Trafford. Maar hoewel hij zelf goed was voor de nodige doelpunten, bleef United vorig seizoen zonder prijzen én zonder Champions League-ticket achter. Omdat hij naar verluidt weinig vertrouwen had in de wederopbouw onder Erik ten Hag, werd begin deze zomer dan ook snel duidelijk dat Ronaldo zo snel mogelijk wil vertrekken in Manchester.

Een transfer bleek echter niet voor de hand te liggen. In een poging om één en ander te forceren, liet Ronaldo de voorbereiding dan ook grotendeels aan zich voorbij gaan wegens 'familiale redenen'. Desondanks bleef zijn vertrekwens onvervuld. Vorige week tegen Brighton (1-2-nederlaag) viel hij uiteindelijk toch in en zaterdag tegen Brentford (4-0-nederlaag) startte CR7 zelfs in de basis. Maar ondanks enkele kansen kon hij zijn ploeg niet van een afgang behoeden. Integendeel.

CONTRACTONTBINDING
Ronaldo liep een hele avond behoorlijk geïrriteerd rond. Hij maakte meermaals misbaar ten opzichte van zijn ploegmaats. Meteen na de match stormde hij dan weer de catacomben in. Assistent-trainer Steve McLaren maande hem nog aan om de meegereisde fans te groeten, maar dat weigerde Ronaldo waarop een stevige discussie ontstond. De frustratie is uiteraard begrijpelijk voor een superkampioen als de Portugees, maar zijn gedrag is natuurlijk nefast voor de situatie.

En dat beseft de clubleiding nu ook. Zo meldt Sky Sports dat United overweeg om drastisch in te grijpen. Indien Ronaldo de knop niet snel omdraait en zijn gedrag aanpast, zou de club eraan denken om zijn contract te ontbinden. Welke (financiële) gevolgd dat zal hebben voor beide partijen, is voorlopig niet duidelijk. Maar wel staat vast dat de situatie op Old Trafford met de dag explosiever wordt.

LEES OOK: 'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

United kan Ronaldo beter laten gaan ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

45
45
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

38
38
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

65
65
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

49
49
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

68
68
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

140
140
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

265
265
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

936
936
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

109
109
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

297
297
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

600
600
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

437
437
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1031
1031
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

307
307
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws