Ronaldo schopt keet na blamage, De Gea door het stof

door
Ronaldo schopt keet na blamage, De Gea door het stof

Manchester United schreef zaterdagnamiddag alweer een zware bladzijde in de clubgeschiedenis. Op het veld van het bescheiden Brentford werd het van het kastje naar de muur gespeeld en al bij de rust moest het met het schaamrood op de wangen en een 4-0-achterstand naar binnen. Aan die score veranderde in de tweede helft uiteindelijk niets meer.


Met nul op zes en een doelsaldo van één tegen zes staat United momenteel zelfs helemaal laatste in de Premier League. Dat zorgt voor grote frustraties bij velen en ook bij Cristiano Ronaldo. De Portugese sterspeler stond wel opnieuw aan de aftrap, maar kon de blamage niet verhinderen. Na de match was Ronaldo furieus en op beelden is te zien hoe hij Erik ten Hag straal negeert wanneer de trainer zijn hand wil schudden.

Aan de ingang van de spelerstoneel ontstond dan ook nog eens een discussie met assistent Steve McLaren. Die maande Ronaldo aan om de meegereisde supporters te gaan begroeten, maar de furieuze Portugees wou daar niet van weten. Na een korte woordenwisseling stormde Ronaldo gewoon richting kleedkamer, zonder bij de fans te passeren.

DE GEA DOOR HET STOF
David De Gea pakte het anders aan na zijn horrorwedstrijd. De doelman ging bij de eerste twee tegendoelpunten in de fout en vroeg na de wedstrijd zélf om geïnterviewd te worden. "Ik heb mijn team vandaag drie punten gekost", vertelde hij aan Sky Sports. "Het was een slechte prestatie van mij en een verschrikkelijke dag. Wij zijn niet zoals andere teams, die op achterstand komen, maar dan alsnog met 5-1 of 6-1 winnen. Bij de wedstrijden waar het erom gaat heb je dappere en goede spelers nodig. We moeten hard blijven werken en de hoofden omhoog houden. Dit is het begin onder een nieuwe manager en er is nog veel om ons op te verbeteren."


LEES OOK: Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Had Ronaldo de fans moeten groeten?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

77
77
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

16
16
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

90
90
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

87
87
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

56
56
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

209
209
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

95
95
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

488
488
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

387
387
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

434
434
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

593
593
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

206
206
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

262
262
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

322
322
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

86
86
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

231
231
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

201
201
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

317
317
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

270
270

Meer sportnieuws