Bormans duidelijk over transferoffensief Union

door
Bormans duidelijk over transferoffensief Union

Union werd deze week op pijnlijke wijze uitgeschakeld door Rangers in de voorronde van de Champions League, maar dat betekent niet dat het Europese avontuur van de vice-kampioen ten einde is. Ze mogen immers nog minstens tot Nieuwjaar aan de bak in de Europa League, waar ze in de groepsfase instromen. Er wacht hen dus nog een druk programma en dan stelt de vraag zich of Karel Geraerts voldoende opties ter beschikking heeft.


Het was een drukke transferzomer in het Dudenpark, waar in totaal maar liefst elf spelers na het succesjaar vertrokken, waaronder ook sterkhouders als Undav, Nielsen en Mitoma. Anderzijds streken er ook acht nieuwkomers neer en met José Rodriguez (ex-Real Madrid) zou er nog een extra middenvelder op komst zijn. Daar zal het echter bij blijven.

"We meten ons niet met het budget van een topploeg. We gaan onze groep niet op zijn kop zetten door te veel spelers te engageren voor zes Europese matchen", geeft CEO Philippe Bormans immers aan in Het Laatste Nieuws. "We gaan voor kwaliteit en niet kwantiteit. We moeten de load of belasting wel goed doseren."

TWIJFELS IN DE AANVAL
Vooral voorin waren er nog twijfels, want het verlies van Undav kon tot dusver nog niet gecompenseerd worden. Eckert kon nog niet overtuigen en Adingra blijkt geen ideale match te zijn met Vanzeir - de Ivoriaan komt beter tot zijn recht op de positie van Mitoma. Met Nilsson en Boniface werden er de voorbije weken wel nog twee andere spitsen aangetrokken, maar zij waren nog niet klaar voor het tweeluik tegen Rangers.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Heeft Union nog verdere versterking nodig?

Meest recent

Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

0
0
'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

23
23
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

173
173
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

30
30
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

301
301
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

18
18
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

163
163
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

256
256
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

358
358
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

57
57
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

162
162
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

290
290
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

155
155
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

65
65
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

379
379
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

116
116
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

508
508
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

782
782
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

324
324
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

319
319
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1085
1085
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

76
76
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

528
528

Meer sportnieuws