Bormans duidelijk over transferoffensief Union

34 stemmen
Bormans duidelijk over transferoffensief Union

Union werd deze week op pijnlijke wijze uitgeschakeld door Rangers in de voorronde van de Champions League, maar dat betekent niet dat het Europese avontuur van de vice-kampioen ten einde is. Ze mogen immers nog minstens tot Nieuwjaar aan de bak in de Europa League, waar ze in de groepsfase instromen. Er wacht hen dus nog een druk programma en dan stelt de vraag zich of Karel Geraerts voldoende opties ter beschikking heeft.


Het was een drukke transferzomer in het Dudenpark, waar in totaal maar liefst elf spelers na het succesjaar vertrokken, waaronder ook sterkhouders als Undav, Nielsen en Mitoma. Anderzijds streken er ook acht nieuwkomers neer en met José Rodriguez (ex-Real Madrid) zou er nog een extra middenvelder op komst zijn. Daar zal het echter bij blijven.

"We meten ons niet met het budget van een topploeg. We gaan onze groep niet op zijn kop zetten door te veel spelers te engageren voor zes Europese matchen", geeft CEO Philippe Bormans immers aan in Het Laatste Nieuws. "We gaan voor kwaliteit en niet kwantiteit. We moeten de load of belasting wel goed doseren."

TWIJFELS IN DE AANVAL
Vooral voorin waren er nog twijfels, want het verlies van Undav kon tot dusver nog niet gecompenseerd worden. Eckert kon nog niet overtuigen en Adingra blijkt geen ideale match te zijn met Vanzeir - de Ivoriaan komt beter tot zijn recht op de positie van Mitoma. Met Nilsson en Boniface werden er de voorbije weken wel nog twee andere spitsen aangetrokken, maar zij waren nog niet klaar voor het tweeluik tegen Rangers.

LEES OOK: Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Heeft Union nog verdere versterking nodig?

Meest recent

'Chelsea pakt uit en vindt akkoord met Xabi Alonso'

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

2
2
'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

13
13
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

95
95
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

35
35
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

39
39
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

80
80
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

66
66
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

29
29
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

279
279
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

51
51
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

169
169
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

224
224
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

61
61
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

158
158
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

252
252
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

179
179
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

127
127
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

372
372
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

234
234
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

228
228
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

271
271
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

415
415
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

271
271
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

71
71

Meer sportnieuws