Bormans duidelijk over transferoffensief Union

door
Bormans duidelijk over transferoffensief Union

Union werd deze week op pijnlijke wijze uitgeschakeld door Rangers in de voorronde van de Champions League, maar dat betekent niet dat het Europese avontuur van de vice-kampioen ten einde is. Ze mogen immers nog minstens tot Nieuwjaar aan de bak in de Europa League, waar ze in de groepsfase instromen. Er wacht hen dus nog een druk programma en dan stelt de vraag zich of Karel Geraerts voldoende opties ter beschikking heeft.


Het was een drukke transferzomer in het Dudenpark, waar in totaal maar liefst elf spelers na het succesjaar vertrokken, waaronder ook sterkhouders als Undav, Nielsen en Mitoma. Anderzijds streken er ook acht nieuwkomers neer en met José Rodriguez (ex-Real Madrid) zou er nog een extra middenvelder op komst zijn. Daar zal het echter bij blijven.

"We meten ons niet met het budget van een topploeg. We gaan onze groep niet op zijn kop zetten door te veel spelers te engageren voor zes Europese matchen", geeft CEO Philippe Bormans immers aan in Het Laatste Nieuws. "We gaan voor kwaliteit en niet kwantiteit. We moeten de load of belasting wel goed doseren."

TWIJFELS IN DE AANVAL
Vooral voorin waren er nog twijfels, want het verlies van Undav kon tot dusver nog niet gecompenseerd worden. Eckert kon nog niet overtuigen en Adingra blijkt geen ideale match te zijn met Vanzeir - de Ivoriaan komt beter tot zijn recht op de positie van Mitoma. Met Nilsson en Boniface werden er de voorbije weken wel nog twee andere spitsen aangetrokken, maar zij waren nog niet klaar voor het tweeluik tegen Rangers.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Heeft Union nog verdere versterking nodig?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

23
23
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

15
15
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

42
42
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

56
56
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

80
80
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

23
23
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

72
72
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

243
243
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

105
105
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

183
183
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

191
191
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

88
88
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

134
134
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

86
86
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

341
341
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

329
329
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

440
440
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

214
214
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

371
371

Meer sportnieuws