'Antwerp heeft potentiële Rode Duivel rondlopen'

door
'Antwerp heeft potentiële Rode Duivel rondlopen'

Antwerp FC blijft voorlopig foutloos in de Jupiler Pro League. Zondagavond legden de troepen van coach Mark van Bommel ook Oud-Heverlee Leuven over de knie. En daarbij was een uitblinkersrol weggelegd voor Michel-Ange Balikwisha, die een steeds hoger niveau begint te halen.


De 20-jarige aanvaller was vorige zomer nog het onderwerp van een heuse transfersoap. Club Brugge wou het talent immers overnemen van Standard, maar daar stak de Great Old dus een stokje voor. In zijn eerste jaargang op de Bosuil kon Balikwisha de verwachtingen echter niet waar maken. Te vaak wisselde hij goede met slechte prestaties af, ook het gebrek aan efficiëntie was behoorlijk groot.

Maar daar is dit seizoen geen sprake meer van. In zes officiële wedstrijden, Europese duels meegeteld, scoorde hij bijvoorbeeld al 4 keer. En Balikwisha is ook veel meer betrokken in het spel van de Antwerpenaren. Gezien zijn prille leeftijd lijkt RAFC dus een absoluut goudklompje in handen te hebben.

RODE DUIVELS
Stakke Van den Buijs, die Balikwisha goed kent van zijn periode als scout bij Standard, stelt bij Het Laatste Nieuws zelfs dat de flankaanvaller het potentieel heeft om uit te groeien tot Rode Duivel. En op termijn ziet hij hem ook een fraaie transfer maken. Maar eerst wordt het zaak om zijn goede prestaties van de voorbije weken te blijven bevestigen en voor een bepaalde periode op een constant niveau te presteren.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Balikwisha verdient stilaan een selectie ...

Meest recent

'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

0
0
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

21
21
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

63
63
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

25
25
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

16
16
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

252
252
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

230
230
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

298
298
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

30
30
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

180
180
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

196
196
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

29
29
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

57
57
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

418
418
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

169
169
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

200
200
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

70
70
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

238
238
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

127
127
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

103
103
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

129
129
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

380
380

Meer sportnieuws