'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

door
'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

Komend weekend gaan heel wat Europese topcompetities opnieuw van start, maar dat zal zonder Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is nog steeds clubloos nadat hij er met Napoli niet uit raakte over een contractverlenging. De 35-jarige aanvaller lijkt wel meer dan voldoende aanbiedingen binnen te krijgen om snel een keuze te kunnen maken.


De voorbije dagen werd in Italië gemeld dat Mertens een wel zeer pikante transfer zou kunnen maken door voor Juventus te tekenen. De Oude Dame probeerde hem ook te verleiden met een topsalaris, maar uiteindelijk zal Mertens straks toch niet in Turijn. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft hij vriendelijk bedankt voor het aanbod omdat hij Napoli niet wil verraden. Voor de fans van zijn ex-club is Juventus namelijk de erfvijand.

Drie andere clubs mogen wel nog dromen van de komst van onze landgenoot, meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio dan weer. Zo zou Olympique Marseille opnieuw aan het front verschijnen en drukt vooral Galatasaray door. De Turkse topclub wil zijn aanval absoluut versterken na een belabberd jaar, waarin het pas dertiende werd. Hun aanbieding bereikt echter nog niet de 5 miljoen euro die Mertens per jaar wil verdienen.

RIVAAL
Maar daarnaast kan Mertens ook nog aan de slag bij de rivaal van een andere ex-club, want ook Ajax zou aan zijn komst denken. Mertens lanceerde uiteraard zijn carrière in Nederland bij AGOVV, FC Utrecht en PSV en kan nu dus terugkeren. Ajax verloor deze zomer een pak sterkhouders, onder wie ook aanvalsleider Sebastien Haller. Met Brian Brobbey werd al een vervanger gehaald, maar Mertens kan nog een ervaren doublure/concurrent vormen voor de nog altijd maar 20-jarige spits.

LEES OOK: 'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

72
72
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

59
59
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

75
75
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

53
53
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

91
91
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

104
104
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

95
95
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

73
73
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

198
198
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

239
239
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

241
241
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

226
226
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

405
405
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

660
660
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

325
325
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

505
505
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

432
432
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws