'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

door
'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

Komend weekend gaan heel wat Europese topcompetities opnieuw van start, maar dat zal zonder Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is nog steeds clubloos nadat hij er met Napoli niet uit raakte over een contractverlenging. De 35-jarige aanvaller lijkt wel meer dan voldoende aanbiedingen binnen te krijgen om snel een keuze te kunnen maken.


De voorbije dagen werd in Italië gemeld dat Mertens een wel zeer pikante transfer zou kunnen maken door voor Juventus te tekenen. De Oude Dame probeerde hem ook te verleiden met een topsalaris, maar uiteindelijk zal Mertens straks toch niet in Turijn. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft hij vriendelijk bedankt voor het aanbod omdat hij Napoli niet wil verraden. Voor de fans van zijn ex-club is Juventus namelijk de erfvijand.

Drie andere clubs mogen wel nog dromen van de komst van onze landgenoot, meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio dan weer. Zo zou Olympique Marseille opnieuw aan het front verschijnen en drukt vooral Galatasaray door. De Turkse topclub wil zijn aanval absoluut versterken na een belabberd jaar, waarin het pas dertiende werd. Hun aanbieding bereikt echter nog niet de 5 miljoen euro die Mertens per jaar wil verdienen.

RIVAAL
Maar daarnaast kan Mertens ook nog aan de slag bij de rivaal van een andere ex-club, want ook Ajax zou aan zijn komst denken. Mertens lanceerde uiteraard zijn carrière in Nederland bij AGOVV, FC Utrecht en PSV en kan nu dus terugkeren. Ajax verloor deze zomer een pak sterkhouders, onder wie ook aanvalsleider Sebastien Haller. Met Brian Brobbey werd al een vervanger gehaald, maar Mertens kan nog een ervaren doublure/concurrent vormen voor de nog altijd maar 20-jarige spits.

LEES OOK: 'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

31
31
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

11
11
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

79
79
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

44
44
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

11
11
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

235
235
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

89
89
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

78
78
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

190
190
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

117
117
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

134
134
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

372
372
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

306
306
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

283
283
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

329
329
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

536
536
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

159
159
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

411
411
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

133
133
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

376
376
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

343
343
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1052
1052
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

143
143

Meer sportnieuws