'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

1218 stemmen
'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

Komend weekend gaan heel wat Europese topcompetities opnieuw van start, maar dat zal zonder Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is nog steeds clubloos nadat hij er met Napoli niet uit raakte over een contractverlenging. De 35-jarige aanvaller lijkt wel meer dan voldoende aanbiedingen binnen te krijgen om snel een keuze te kunnen maken.


De voorbije dagen werd in Italië gemeld dat Mertens een wel zeer pikante transfer zou kunnen maken door voor Juventus te tekenen. De Oude Dame probeerde hem ook te verleiden met een topsalaris, maar uiteindelijk zal Mertens straks toch niet in Turijn. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft hij vriendelijk bedankt voor het aanbod omdat hij Napoli niet wil verraden. Voor de fans van zijn ex-club is Juventus namelijk de erfvijand.

Drie andere clubs mogen wel nog dromen van de komst van onze landgenoot, meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio dan weer. Zo zou Olympique Marseille opnieuw aan het front verschijnen en drukt vooral Galatasaray door. De Turkse topclub wil zijn aanval absoluut versterken na een belabberd jaar, waarin het pas dertiende werd. Hun aanbieding bereikt echter nog niet de 5 miljoen euro die Mertens per jaar wil verdienen.

RIVAAL
Maar daarnaast kan Mertens ook nog aan de slag bij de rivaal van een andere ex-club, want ook Ajax zou aan zijn komst denken. Mertens lanceerde uiteraard zijn carrière in Nederland bij AGOVV, FC Utrecht en PSV en kan nu dus terugkeren. Ajax verloor deze zomer een pak sterkhouders, onder wie ook aanvalsleider Sebastien Haller. Met Brian Brobbey werd al een vervanger gehaald, maar Mertens kan nog een ervaren doublure/concurrent vormen voor de nog altijd maar 20-jarige spits.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

3
3
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

60
60
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

33
33
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

80
80
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

50
50
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

35
35
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

32
32
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

89
89
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

389
389
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

86
86
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

67
67
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

205
205
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

66
66
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

64
64
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

128
128
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

41
41
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

62
62
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

376
376
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

66
66
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

235
235
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

294
294
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

213
213

Meer sportnieuws