'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

door
'Mertens wijst Juve af en kiest uit deze 3 clubs'

Komend weekend gaan heel wat Europese topcompetities opnieuw van start, maar dat zal zonder Dries Mertens zijn. De Rode Duivel is nog steeds clubloos nadat hij er met Napoli niet uit raakte over een contractverlenging. De 35-jarige aanvaller lijkt wel meer dan voldoende aanbiedingen binnen te krijgen om snel een keuze te kunnen maken.


De voorbije dagen werd in Italië gemeld dat Mertens een wel zeer pikante transfer zou kunnen maken door voor Juventus te tekenen. De Oude Dame probeerde hem ook te verleiden met een topsalaris, maar uiteindelijk zal Mertens straks toch niet in Turijn. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft hij vriendelijk bedankt voor het aanbod omdat hij Napoli niet wil verraden. Voor de fans van zijn ex-club is Juventus namelijk de erfvijand.

Drie andere clubs mogen wel nog dromen van de komst van onze landgenoot, meldt transferspecialist Gianluca Di Marzio dan weer. Zo zou Olympique Marseille opnieuw aan het front verschijnen en drukt vooral Galatasaray door. De Turkse topclub wil zijn aanval absoluut versterken na een belabberd jaar, waarin het pas dertiende werd. Hun aanbieding bereikt echter nog niet de 5 miljoen euro die Mertens per jaar wil verdienen.

RIVAAL
Maar daarnaast kan Mertens ook nog aan de slag bij de rivaal van een andere ex-club, want ook Ajax zou aan zijn komst denken. Mertens lanceerde uiteraard zijn carrière in Nederland bij AGOVV, FC Utrecht en PSV en kan nu dus terugkeren. Ajax verloor deze zomer een pak sterkhouders, onder wie ook aanvalsleider Sebastien Haller. Met Brian Brobbey werd al een vervanger gehaald, maar Mertens kan nog een ervaren doublure/concurrent vormen voor de nog altijd maar 20-jarige spits.

LEES OOK: Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Mertens kan best kiezen voor...

Meest recent

‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

134
134
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

17
17
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

17
17
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

33
33
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

55
55
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

539
539
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

40
40
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

23
23
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

53
53
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

119
119
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

240
240
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

45
45
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

228
228
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

236
236
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

122
122
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

190
190
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

634
634
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

70
70
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

434
434
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

287
287
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

98
98
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

172
172
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

132
132
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

84
84
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws